Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś ma chęć przetestować moją wtyczkę dla kinoman.tv dla #kodi to zachęcam.
http://kasjo.mydevil.net/kodi/kinomantv.zip
To moje pierwsze próby napisania wtyczki więc kod nie jest wysokich lotów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co oferuje wtyczka:
- wyszukiwarka filmów (przegląda też zasoby CDA) (nie wyszukuje seriali na kinoman.tv)
- ulubione seriale (jeżeli masz dodane jakieś seriale na stronie kinoman.tv do ulubionych to tu się one pojawią, wymaga zalogowania)
- jeżeli z jakiegoś powodu odtwarzanie filmu/serialu zostanie przerwane ponowne otwarcie powinno przenieść do momentu gdzie odtwarzanie zostało przerwane
- zaczęte ale nie skończone filmy/seriale są oznaczone na niebiesko
- skończone zaznaczane są ciemnym kolorem

Po uruchomieniu i podaniu danych do zalogowania (ustawienia) należy wyjść z wtyczki i wejść ponownie.

Instalacja:
System->Ustawienia->Dodatki->Zainstaluj z pliku zip

Wołam @rolfik_r1 bo widziałem, że jakiś czas temu szukał lekkiej wtyczki może mu się przyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kodi #xbmc
  • 18
Serio, taka smutna rzeczywistość? Myślałem ostatnio, żeby ogarnąć jakiś nowy język, ale to mnie raczej nie motywuje :/


@npsr: ostatnio mi znowu wysłali test developer python i jakieś bzdury sieciowe 50-70k€


Zresztą w Polsce za testy i znajomość linux+python dawali ponad 10k
@rzet: ale w sumie nie bez przyczyny. Ludzie zazwyczaj tak mało zarabiają, że jak powiesz, że masz więcej niż 3 metto i nie daj boże bilard w pracy i takie tam, to się potem przyszywa "wykopowy programista". Przy czym 15k brutto nie jest wcale nierealną stawką :P No ale ja tam chytry nie jestem, ale takie 4k brutto dla specjalisty od pythonga to jak napluć komuś w twarz :P