Wpis z mikrobloga

@ProLiquid: Wstaw zdjecie z kotem, albo autem. Zgaduje, ze zony tam nie szukasz, wiec jakies tepe ktore na to poleca znajdziesz. Ja zastosowalem 2 metode i w 2 tyg dostalem kolo 50 serduszek. Tylko jeszcze musisz w miare dobrze pisac, ale najwyzej z czasem sie nauczysz. Polecam robic sobie beke, wtedy ja zaciekawisz. Przykladowo piszac "siemka, co tam? odpisuje co 3, a jak sie pytalem czy maja "szopa pracza na sell"
@ProLiquid: przez 2-3 miesiące mam 4 pary. mam zdjęcia zarówno obecne jak i takie sprzed 5 lat. jestę przegrywę, mimo że te 5 lat temu znalazłem obecną żonę. co się martwisz, lepiej powiedz co ja robię nie tak?
@Negard: Mam słodkiego kotka, mam auto, na które na pewno polecą pustaki. Tylko co jeśli bardziej interesują mnie wartościowe paski, a w przypadku ich braku nie pogardzę atencją i wszystkim innym tych pierwszych? Bo jak powszechnie wiadomo, te drugie odrzucają zdjęcia z samochodami itp.? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W moim mieście możliwości mogą być ograniczone, bo na #badoo ładne i ogarnięte pary, z którymi ciekawie się pisało,