Wpis z mikrobloga

#!$%@? rootowanie Desire 610 to mordęga, już z 3 godzinę siedzę. Ooo, coś nie działa? No to masz kolejne 20 punktów do sprawdzenia, pobierz to i tamto blablabla.
Odblokowałem już bootloadera, wgrałem na kartę superSu, ale okazuje się, że Recovery nie mogę odpalić poza defaultowym HTCowskim. No to robię kroki, żeby odblokować tego normalnego recovery no i co? ADB nie wykrywa mi urządzeń ugh.
#android #root
R.....r - #!$%@? rootowanie Desire 610 to mordęga, już z 3 godzinę siedzę. Ooo, coś n...

źródło: comment_X7ahhijRsdWbXoAPuurxIFEInxaEolyr.jpg

Pobierz
  • 13
@Solitary_Man: to moje drugie HTC i po raz kolejny #!$%@?, najpierw bootloader, gdzie muszę klucz wysłać do HTC, później recovery, gdzie nie mogę tego zrobić, w końcu dochodzimy do roota, a po tym kolejne milion kroków do Cyanogenmoda 11, bo kurde no nie ma oficjalnego wydania xd
@Solitary_Man: Próbowałeś może innymi przyciskami? Np jeśli recovery defaultowe odpalasz zablokuj + dół głośności, to zobacz górę. I recovery wgrane odpala się chyba tylko raz i musisz zrobić fixa żeby nie znikało. Ale pewnie dobrze to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MRacheron: na szczęście się umowa kończy za chwilę i dorwę coś normalniejszego. Wcześniej miałem Evo 3D, niby flagowiec, a problemy takie same. Tutaj niestety HTC po kilku miesiącach porzuciło ten telefon i dupa zbita, jedyny ratunek to cyanogenmod