Wpis z mikrobloga

@Colek: Może UPS nie ma centralnej sortowni w Polsce? I wszystkie przesyłki z Azji, Oceanii są transportowane z W-wy do Niemiec. Tam są sortowane i potem jedzie ciągnik tylko z paczkami przeznaczonymi na Polske, do jakieś lokalnej sortowni UPS u nas w kraju ;D
  • Odpowiedz
@linoleum: UPS ma centralną sortownię w Strykowie, pytanie tylko czy fracht lotniczy tam wpada.
Jak dla mnie coś dziwnie wygląda ta droga i myślę, że jednak jest wstępny sort w Warszawie tych przesyłek (przynajmniej na przesyłki do PL i inne, które jadą dalej np. do Niemiec).
Myślę, że to jednak błąd.
  • Odpowiedz
@Colek:Patrząc po statusach to takie wróżenie z fusów i tylko ktoś z 'wewnątrz' powiedziałby tak dokładnie co z tego wyszło.
Opcji jest kilka. Na pewnie nie wierzę w to, że przesyłka z KOR lecąc przez KAZ trafia do PL by pojechać do DE i znów do PL. (no, może przed świętami byłoby to możliwe z racji np. spóźnień i braku czasu na sorty).
Wg. mnie skan przybycia i wyjścia z WAW
  • Odpowiedz
@Colek: Spodziewaj się zatem jutro lub pojutrze telefonu z agencji celnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW, tak sobie teraz myślę, że jakiś status błędnie mogła dobić właśnie agencja celna.
Z czystej ciekawości - mogę wiedzieć ile zapłaciłeś za taką przesyłkę?
  • Odpowiedz
@madrzew: $199 + $30 wysyłka. Bulić będę na 100%, a już przy zamawianiu miałem ostrzeżenie, że kurier może za mnie zapłacić i mam spodziewać się pobrania na tę kwotę przy odbiorze.
  • Odpowiedz
@madrzew:

Planowane doręczenie:
Informacje o planowanym doręczeniu nie są dostępne w tej chwili. Sprawdź to później.

Paczka będzie przetrzymywana w magazynie, dopóki nie zostanie zwolniona przez agencję celną.
  • Odpowiedz