Wpis z mikrobloga

Ganek jako jedyny element domu mam nieocieplony, ale grzejnik instalacji ogrzewania centralnego się tam znajduje (nie wiem po co, skoro nawet gotująca woda w takim grzejniku gówno zdziała), nieważne, ważne, że ktoś z domowników postanowił (przyoszczędzić?) " SUPER MIAŁEŚ INSTALACJE GRZEWCZĄ, BULWO! " i zakręcił kurkiem dopływ ciepłej wody do kaloryfera, pompa obiegowa się wyłączyło i na drugi dzień okazało się, że na jakimś odcinku woda zamarzła :C Dobrze, że instalacji nie #!$%@?ło (A PRZECIEŻ MOGŁO ....), i teraz murki pytanie, w jaki sposób przywrócić ten kawałek instalacji do życia? Jakieś pomysły jak szukać ewentualnego miejsce przymrożenia czym odmrozić?
BTW. #!$%@?, która firma #!$%@? rurki o średnicy palca serdecznego w cieniutkie ściany zewnętrzne w dodatku bez otuliny? Nosz kyrwa, jak to dzisiaj odkryłem to ... to się zdenerwowałem :/
#pytanie #problem #pytaniedoeksperta #ogrzewanie #hydraulika #centralneogrzewanie #budownictwo
  • 10
  • Odpowiedz
@LubieDlugoSpac: firmy tak lepią, bo ludzie to wymyślają i każą im tak robić
nie mówię, że u was tak jest, ale trzeba korzystać z firm, które robią dla mądrych ludzi a nie dla januszexów
jak goście całe życie robili #!$%@? to się nagle nie nauczą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@serial28: Nie mogłem dopełnić instalacji, gdzieś w okolicach zbiornika przymarzło, jutro się za to wezmę, bo będzie trochę roboty ... złą wiadomością jest to, że na ganku przecieka woda z instalacji na kolanku i nie wiem czym uszczelnić prowizorycznie ... Palę węglem kamiennym, orzech.
  • Odpowiedz
wysusz i spróbuj poxilina. jesli rury nie są schowane w ścianie to możesz w miejscu gdzie przymarzlo ogrzać opalarką taka na prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz