Wpis z mikrobloga

Czy w takich pudełkach wypuszczali kiedykolwiek af1? Mam jedne wysokie z roscoe packa, tam pudełko jest czarne, bo to limitowana edycja. Myślałem, że zwykle forsy mają szare pudełko... Ogólnie to buty zamówiłem na butyjana.pl, jest możliwość, że to #!$%@?? Dużo kleju na butach, lipnie to wygląda. Nawet się im nie chciało jakoś butów zabezpieczyć, wrzucili jak leci i hejav:
#streetwear #nike #buty
McBreed - Czy w takich pudełkach wypuszczali kiedykolwiek af1? Mam jedne wysokie z ro...

źródło: comment_LLg0Ub1v9LsUWe5O4QYWCXOW26D3kaJP.jpg

Pobierz
  • 18
Nic, a nic. Numer buta się zgadza z tym na pudełku i jak wklepie buta to wyskakuje mój model z "seersucker pack", to jedyne co mnie jakoś na duchu trzyma, bo kitajce lubią wymyślać te numery.
@McBreed: A co Ty chciałeś do tych butów jeszcze dostać? Medalik i karnet na siłownie? Buty robione przez chińczyka warte bez znaczka 10 zł. Ludzie kiedyś myśleli że to nie wiadomo co za produkty a jak się rozkleiły po 3 miesiącach to twierdzili i wmawiali sobie że to ich wina.

ps. ostatnio kupiłem torfy nike i w takim samym kartonie dostałem w sklepie nike.
@Dreamek: ale mam porównanie, bo mam af1 z roscoe packa i są o niebo lepiej zrobione. Chodzi o to, że nie wsadził nawet gazet do buta, a zawsze jak zamawiam na Chmielnej albo atafie to nie ma z tym problemu.