Wpis z mikrobloga

czy widzieliście juz ten wpis ?? Może warto żeby sprawdzii?

cytuje
,,.,,PoszukiwaczPrawdy Apel do Pana Piotra. Proszę jeszcze raz na spokojnie przeanalizować przebieg wypadków w feralny wieczór 22/23.11. Ale nie od godziny 2.15 lecz cofnać się nawet do piątku 20.11. Proszę poskładać na podstawie dostępnych Panu informacji DOKŁADNY przebieg ostatnich dni życia Pana Siostry przed zaginięciem BEZ WYKLUCZANIA WINY NIKOG(!) ZARÓWNO TEJ PRZEWIDZIANEJ KARA W KK JAK I TEJ KTOREJ KK NIE MOŻE KARAĆ.Pozdrawiam i życzę Panu odnalezienia Siostry...żywej Siostry(!) lub znalezienia winnych jej zaginięcia lub śmierci" I ja też życzę aby Ewa odnalazła się jak najszybciej Żywa ."

w tym temacie było:
http://epoznan.pl/news-news-63683-Apel_brata_Ewy_Tylman_prosi_o_kontakt_osoby,_ktore_widzialy_kobiete_23_listopada

#ewatylman
  • 59
  • Odpowiedz
@davincicode: kamuflowac na pewno na tyle dobrze. Nie zastanawia was to ze oni biegli/jak by uciekali przed kims - ten monitoring z czarna postaciom... Moze to biegnie zakamuflowany Adam O. (który wszystko widział??) a później to rożne rzeczy mogły się dziać bo cała trójka znała się.... hmmm i kozłem mógł zostać Adam.Z.... Nie możliwie żeby Adam O. spał tej nocy słodko i nie wierze w to...
  • Odpowiedz
@mirek_1: ta czarna postać to facet w ciuchach w stylu kobiety :D Niby taka moda, ale śmiesznie to wygląda. No i był chudy, jak chłopak Ewy. Dziwne, że długo nikt nie przechodził, a raptem za nimi czarny pędzi :D No ale, jeśli to nie on, to na pewno stał tam dalej i im łomot spuścił :D
  • Odpowiedz
@davincicode: Tego nie napisałem ;) W końcu to Adaś miał (jeśli dobrze pamiętam, bo gdzieś to wyczytałem) zaprosić Ewę na imprezę. Kto wie jakie motywy kierowały zachowaniem Ewy - może poszła tam dlatego, że Adaś też poszedł. ;)
  • Odpowiedz
@davincicode: chyba trzeba już sobie innej sprawy poszukać, bo tutaj bez nowych poszlak zaraz wyjdzie, że koło mostu wylądowało ufo i alieny ją porwali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@davincicode: Tam w Rossmannie wielu facetów nie ma. Akurat kokieteria to jest element składowy właściwie wszystkich relacji damsko-męskich, nawet jeśli chodzi o osoby, które nie są zainteresowane pogłębieniem znajomości. Problem w tym, że niedoświadczonym facetom szybko się coś roi. W ogóle to chciałbym się dowiedzieć jak ta impreza wyglądała - kto tam był, kto z kim i o czym gadali itd. - dałoby to jakiś obraz sprawy, a tak wiemy bardzo
  • Odpowiedz
@mmamia: były już podawane te informacje przez Policje że około godziny 1 wyszli z pijalni a wcześniej byli na pewno w Bowling w galerii MM do godziny okolo 00.30. Pewnie grali od 21.30 2 dobre godzinki w kregle, piwko i tak dalej i zeszlo ;) ;D
  • Odpowiedz