Wpis z mikrobloga

czy widzieliście juz ten wpis ?? Może warto żeby sprawdzii?

cytuje
,,.,,PoszukiwaczPrawdy Apel do Pana Piotra. Proszę jeszcze raz na spokojnie przeanalizować przebieg wypadków w feralny wieczór 22/23.11. Ale nie od godziny 2.15 lecz cofnać się nawet do piątku 20.11. Proszę poskładać na podstawie dostępnych Panu informacji DOKŁADNY przebieg ostatnich dni życia Pana Siostry przed zaginięciem BEZ WYKLUCZANIA WINY NIKOG(!) ZARÓWNO TEJ PRZEWIDZIANEJ KARA W KK JAK I TEJ KTOREJ KK NIE MOŻE KARAĆ.Pozdrawiam i życzę Panu odnalezienia Siostry...żywej Siostry(!) lub znalezienia winnych jej zaginięcia lub śmierci" I ja też życzę aby Ewa odnalazła się jak najszybciej Żywa ."

w tym temacie było:
http://epoznan.pl/news-news-63683-Apel_brata_Ewy_Tylman_prosi_o_kontakt_osoby,_ktore_widzialy_kobiete_23_listopada

#ewatylman
  • 59
@davincicode: też tak myślę. Po za tym ona nie wiedziała że pójdzie na tą imprezę i wszystko wynikło nagle a Adam Z. mógł być "marionetką" do namówienia jej do pójścia/ przyjazdu do Poznania wcześniej... choć mogła spokojnie przyjechać w poniedziałek do P-ń bo miała n po południe pracę.
@tomankooo: Raczej mirek ;) warto wszystko prześledzić każdy ruch , wyjścia, telefony, znajomości na fb kilka dni przed 23 listopada... Pewnie większość sprawdzono ale każdy szczegół może przybliżyć do tropu w tej sprawie...
@davincicode: być może chodzi o dobro, a może nie chcą pogrążyć się że jednak było to parowanie i to że Ewa żyje... Przecież nie podadzą do wiadomości publicznej że jest porwana to dla dobra Ewy. Może śledztwo idzie jednym torem porwania a media mówią o rzece (zmyłka) żeby ludzie nie snuli miliona kolejnych teorii po, co kto i dlaczego porwali?
@mirek_1: może być tak, że oficjalna wersja to rzeka, by prowadzić po cichu śledztwo w innym kierunku, albo też może być tak, że niestety naprawdę policja nie rozważa porwania, co dla mnie byłoby dość naiwne, jeśli chodzi o organ ścigania
@davincicode: Też o tym myślałem. Rzeka jest formą medialną że są jacyś płetwonurkowie, sonary itd. i coś robią w Warcie i paplą mediom że może ciało zahaczyło się o konary drzew - a o tym już miesiąc temu mówili ale odkrywczy są... a Policja robi coś z rzekomymi ileść set godzinami z różnych monitoringów...

Może te medialne powiedzenie mamy"120 czy 150 godzin monitoringu i... " to znak że uśmiercenie bez ciała
@davincicode: Na pewno by nie zależało żeby ich złapać czy rozwiązać ich grupę bo na pewno nie działają pojedynczo.... Chyba że celowo chciał uciec od rodziny i Adam O. albo ktoś inny załatwił wywózkę bo w końcu ciężko z tych zdjęć rozpoznać ze to Ewa... Na każdym wygląda inaczej i ja bym jej chyba nie rozpoznał na dzień dzisiejszy?? co o tym myślicie....
@mirek_1: była już taka dyskusja i to wszystko zależy od ustawienia aparatu. Jednak ja osobiście to też mógłbym jej nie rozpoznać, gdybym ją tak mijał jako przechodnia. Wiele osób z jej otoczenia jest bardzo "dziwnych". Brat wydaje się być człowiekiem surowym, wręcz niemiłym, jeśli chodzi o rozmowy z internautami. Chłopak znowu siedzi cicho w tej całej sytuacji i nic nie wiadomo. Adam Z, to najwięcej jej chyba czułości i opieki dawał
@davincicode: coś w tym jest. Brat może mieć zapędy tyraniczne, a reszta rodziny wydaje mi się za spokojna a może tacy po prostu są.... A ten drugi brat Dawid tak jak by miał to gdzieś?? Dla mnie to dziwne. Ten Adam Z. bardzo możliwe że dobrze jej traktował a za tym wszystkim ktoś z rodziny lub najbliższych osób stoi??? W końcu najczęściej prawda o porwania i zabójstwach jest na wyciągniecie ręki...
@mirek_1: do mnie nie przemawia teoria, że niebieski ją zabił, wystawił, czy zrobił jej cokolwiek złego. Oczywiście większość ludzi widzi w nim winnego, bo to przecież takie "oczywiste". Jednak pragnę przypomnieć, że nie wszystko, co wydaje się takie oczywiste, jest prawdą. On był najlepszym kandydatem na kozła ofiarnego, bo był z nią widziany, jako ostatni. Ja nie widzę osobiście motywu, którym miałby się kierować rzekomo ją zabijając. Wydaje mi się, że