Wpis z mikrobloga

1. Czuj się trochę chory
2. Weź dawkę uderzeniową czyt. 3x gripex max i 2x acatar, bo do #pracbaza trzeba iść
3. W pracy niczego nie świadomy wypij mocną kawę
4. Pół godziny później zacznij czuć się dziwnie
5. Zorientuj się, że i jeden i drugi lek ma pseudoefedryne, której nie powinno się mieszać z kofeiną
6. #nakrotykizawszespoko
7. Reszta dnia w pracy na fazie podobnej do fety
8. #wygryw / #przegryw ?

Wszystkie punkty są, napisałem ten post szybciej niż zdążyłem się zastanowić co ja piszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 30
@puncek: Nooo, znajomi używali tej kombinacji żeby uczuć się przed egzaminami.
EDIT: a ja zupełnie nieświadomie, chciałem tylko pozbyć się męczącego kataru i stanu podgorączkowego
@xbonio: Ciężko mi powiedzieć ile tego było, raczej nie wiele, nie chce mi się sprawdzać ulotek teraz, bo obowiązki wzywają, mam nadzieję, że nie będzie źle, najwyżej wyjdę szybciej z pracbazy, bo i tak chyba zdąże zrobić wszystko co muszę szybciej niż normalnie :D:D:D
@Perzu: dokładnie, sprawdź ilość paracetamolu którą w siebie wpakowałeś, przy obciążeniu wątroby pseudoefedryną (i nie wiem czy nie bromowodorkiem dekstrometorfanu bo często jest w tych miksturach antygrypowych) to mogłeś swojej wątrobie zafundować ostrą jazdę...
@Kokon89: Jak bardzo #!$%@?? W sensie, że faktycznie może mi się coś stać, czy raczej to ostrzeżenie przed tym, żeby na jakiś czas odstawić te leki?
EDIT: Czy rezerwować sobie miejsce w zakładzie pogrzebowym?