Wpis z mikrobloga

Mireczki z Łodzi i okolic poszukuję programisty/kodera do współpracy z klientem.

Oto czego oczekuje klient:
- we need a programmer to build this site and work hand-in-hand with the designer. We need a programmer that can build the front end, but also build the backend.
- the backend will be run with Magento. Need to have experience with magento and know how to add magento add ons. The site will have a lot of functionality.
- we use Mac Mini Servers, so need to be familiar with working on Mac servers, not windows.

Czego oczekuję ja:
- spotkać się co jakiś czas i omówić poprawki, funkcjonalności na żywo
- skupienia na projekcie, aby nie traktować go jako pobocznego

Możliwa współpraca na dłużej. Po szczegóły piszcie na priv.

#lodz #warszawa #pabianic #pabianice #zgierz #programowanie #webdev #praca #magento
  • 9
  • Odpowiedz
@Vitz: Powiem tak: dobry klient to taki, który mówi jaki ma "problem do zinformatyzowania", a nie taki, który już wie, jak chce to zrobić...
  • Odpowiedz
z czego wnioskujesz, że "już wie, jak chce to zrobić"


@Vitz: A kto narzucił Magento?
Mój główny klient to już jest wyszkolony i mówi tak: "potrzebuję taki kawałek softu, który zrobi to a to, znajdź/zrób coś dobrego".
  • Odpowiedz
@Vitz: I do tego "Mac servers".
Nie mam nic do Magento ani Maców, technologie jak technologie. Ale narzędzia dobiera się do problemów, a nie nie odwrót.
Powodzenia!
  • Odpowiedz
@alosha: Ale kto kupuje nowy nóż za każdym razem, gdy chce pokroić nowy bochenek chleba? ;)

Podejrzewam, że mają jakieś powody co do użycia wymaganych technologii i nie są to wymagania z dupy ;)
A makowe chmury są ponoć popularne w usa ;)
  • Odpowiedz
Ale kto kupuje nowy nóż za każdym razem, gdy chce pokroić nowy bochenek chleba? ;)


@epi: Kłopot w tym, że jak już się ma młotek, to wszystko wygląda jak gwóźdź.

  • Odpowiedz