Wpis z mikrobloga

Potrzebuję dobre konto bankowe dla studenta. Ze względu na sytuację, w której moi rodzice nie mają kont bankowych muszę się ograniczyć do banków, które znajdują się w miejscowości zamieszkania rodziców (wiecie, czasami potrzeba jakieś pieniądze jak słoiki się kończą, to idą do banku i wpłacają bezpośrednio na moje konto). Do wyboru mam:
- PKO BP
- BZWBK
- Pekao
Najchętniej przeszedłbym do T-Mobile usługi bankowe, no ale niestety mimo, że byłoby to dla mnie wygodne z wielu przyczyn, to jednak fakt zajęcia kont rodziców przez komornika blokuje mi możliwość odbierania od nich pieniędzy bez większych wymyślnych sposobów.
#banki #kiciochpyta
  • 14
@Reeposter: Potrzebujesz darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów?

czasami potrzeba jakieś pieniądze jak słoiki się kończą, to idą do banku i wpłacają bezpośrednio na moje konto

Muszę Cię zmartwić, ale takie wpłaty będą bardzo, bardzo drogie ze względu na prowizję. Już taniej wyjdzie przelew na poczcie.
@MichaelT128: mam aktualnie w jednym banku i rodzice bez problemu wpłacają mi pieniądze podając mój numer klienta. Domyślam się, że to robione jest po znajomości w takim razie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Irytuje mnie aktualny bank, jest lipa z kartą, nie mogę decydować sam o jej zabezpieczeniach, brak wpłatomatów w środku Wrocławia, nie ma prostej aplikacji mobilnej, dzięki której mógłbym sprawdzić łatwo stan konta i tak dalej
@Reeposter: Z karty możesz zrezygnować :)
A co do oferty innego banku to zobacz Millennium - Konto 360 Student. Wystarczy, że wykonasz jedną transakcję miesięcznie kartą i masz wszystko za darmo. Do tego świetny system transakcyjny i aplikacja mobilna.
W T-M UB musisz miesięcznie wydać kartą 200zł, inaczej jest opłata 6zł/msc.