Wpis z mikrobloga

  • 2
#xiaomi #telefony co wybrać, mi4c czy redmi 3? za pierwszym przemawia procek i bardziej poręczny rozmiar, za drugim bateria (to powód wymiany obecnego telefonu) i milion ficzerów...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamdz: popatrz na baterie pod względem czasów SOT osiąganych przez użytkowników. Bo z tego co widzę na forach to różnicy w czasie działania nie ma prawie żadnej. Więc co ci z większej baterii. Ja w swoim 4c osiągam maksymalnie do 6 godzin SOT z czego jestem bardzo zadowolony. Odnoszę wrażenie że seria Mi też jest lepiej wspierana, co nie znaczy że wolna od błędów
  • Odpowiedz
@szymaniak Przejdź sobie na wątek na miuipolska.pl, SOT grubo powyżej 5 godzin w tym telefonie to nic nadzwyczajnego, akurat najlepszym romem była wersja z 5.12.10, teraz jest delikatnie słabiej
  • Odpowiedz
  • 1
@kamdz Z redmi note 3 póki co jest taki problem że nie da się odblokować bootloadera, co wiąże się z brakiem roota oraz brakiem możliwości instalacji chociaż wersji miui polska. Jest to pierwszy telefon xiaomi w którym póki co to zablokowali, ludzie strasznie narzekają i jest nadzieja ze xiaomi zrobi z tym porządek.
  • Odpowiedz
  • 0
@kamdz Ja wczoraj kupiłem redmi note 3 a dopiero później dowiedziałem się o w/w problemach. Ile dałeś za mi4c? Dlaczego akurat on? Poza problemami z bootooaderem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vorio: ok 1200 + szklo, na allegro bralem, wziąłem bo wszedzie pisali ze lepszy od redmi 3 i ma miui polska a redmi3 nie i ze bateria trzyma pdoobnie mimo ze mniejsza, i lepszy aparat i procek, poza tym redmi 3 jest dla mnie za duzy chyba :P
  • Odpowiedz
@kamdz: Cóż, pozostaje życzyć udanego używkowania, ja dałem 200zł mniej za mojego note 3, czekam tylko na odblokowanie tego bootloadera, jeżeli xiaomi tego jakoś nie uporządkuje to będzie to strzał w stopę. pzdr!
  • Odpowiedz
@kamdz: już późno, ale upewniam Ciebie, że dokonałeś dobrego wybory. Uzywam mi4c odkąd się pojawił i mając do czynienia z wieloma telefonami uważam, że ten jest niemal idealny. Ale chyba 32/3 gb brałeś?
  • Odpowiedz
@kamdz: Już trochę telefon użytkujesz, mógłbyś coś powiedzieć na temat aparatu?
Podejrzewam, że cała reszta ok i jesteś ogólnie zadowolony?
Jeżeli zdjęcia są przyzwoite to zamawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz