Wpis z mikrobloga

@kicjow: W Bydgoszczy fajne centrum, polecam Muzeum Mydła i Historii Brudu - najciekawsze muzeum w PL w 2015 wg National Geographic :)

Oprócz tego Exploseum, Muzeum Wojsk Lądowych, Myślęcinek na spacer (o ile nie będzie -30'C), jest tam również zoo, a na koniec jakiś dobry obiad gdzieś przy Starym Rynku :)
@kicjow: Jestem z Torunia więc mogę szczerze polecić naszą starówkę zwłaszcza po zmroku -ładnie oświetlona, panorama z drugiej strony wisły też świetna. Na pewno warto zobaczyć dzwon Tuba Dei (tylko nie wiem czy wpuszczają zimą). Później albo wcześniej możecie też zawitać do Bydgoszczy bo wyspa młyńska i bezpośrednia okolica też fajna. Przy okazji możecie zrobić obiektywne porównanie na mirko :-). Do ciechocinka z Torunia jest ok 20km a do zobaczenia są
@kicjow: Pod Olsztynem jest stok narciarski (czy wyciąg-nie znam się. Nigdy na nartach nie byłem xD)- jeśli lubisz narty/snowboard to Olsztyn byłby spoko pomysłem. Samo miasto tez nie brzydkie, ale zwiedzania na 1 dzień. I pamiętaj, że na północy Polski mocniej piździ (kieleckie przy tym to pikuś)