Wpis z mikrobloga

@hi_patryk:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu informuje, że od piątku 1 stycznia 2016 r. Inowrocławska Terma przestanie funkcjonować na okres zimowy. Obiekt ponownie przywita gości wiosną.


kek xD jak można zamykać termy na zimę :v
  • Odpowiedz
@kicjow: W Bydgoszczy fajne centrum, polecam Muzeum Mydła i Historii Brudu - najciekawsze muzeum w PL w 2015 wg National Geographic :)

Oprócz tego Exploseum, Muzeum Wojsk Lądowych, Myślęcinek na spacer (o ile nie będzie -30'C), jest tam również zoo, a na koniec jakiś dobry obiad gdzieś przy Starym Rynku :)
  • Odpowiedz
@kicjow: Jestem z Torunia więc mogę szczerze polecić naszą starówkę zwłaszcza po zmroku -ładnie oświetlona, panorama z drugiej strony wisły też świetna. Na pewno warto zobaczyć dzwon Tuba Dei (tylko nie wiem czy wpuszczają zimą). Później albo wcześniej możecie też zawitać do Bydgoszczy bo wyspa młyńska i bezpośrednia okolica też fajna. Przy okazji możecie zrobić obiektywne porównanie na mirko :-). Do ciechocinka z Torunia jest ok 20km a do zobaczenia
  • Odpowiedz
@kicjow: Pod Olsztynem jest stok narciarski (czy wyciąg-nie znam się. Nigdy na nartach nie byłem xD)- jeśli lubisz narty/snowboard to Olsztyn byłby spoko pomysłem. Samo miasto tez nie brzydkie, ale zwiedzania na 1 dzień. I pamiętaj, że na północy Polski mocniej piździ (kieleckie przy tym to pikuś)
  • Odpowiedz
@kicjow: z miast które wymieniłeś najlepszy będzie zdecydowanie Toruń, po prostu jest tam najładniej, chociaż jeśli chodzi o atrakcje to tylko spacerek po starówce i muzea
  • Odpowiedz