Wpis z mikrobloga

Jak jest z multi ? Widać poprawę / patch w przyszłości?

Nawet nie wiem czy mi pójdzie na lapku n750jk:
Intel Core i7-4700HQ 2.4 GHz
GeForce GTX 850M - 2048 MB
DDR3, 8GB RAM DDR3

P.S Dla odniesienia cs go chodzi do 160 klatek na niskich fhd + spadki w dymie do poziomu 20-30 . Czasem spadków nie ma w ogóle ale nie wiem dlaczego.
#rainbowsix #siege no i #pcmasterrace
  • 7
@kabaret10: multi działa co raz gorzej. Raz trafisz i zagrasz 3 pełne mecze pod rząd, a raz 3 razy będziesz musiał resetować grę bo się wieszać będzie w czasie dołączania do serwera.
Co do patcha to cholera wie, ubi niby coś robi bo dali wszystkim season pass(dodatkowe xp i wyzwania), czytałem na reddzicie ze ubisoft napisało że wszyscy są na urlopie do dzisiaj, więc może się coś ruszy.
@kabaret10 @saatric @sunsu-sun: haha wiedziałem że tak będzie! Kiedyś już mnie wyruchali jak się podjarałem trailerem ghost recon: future soldier(z którego z resztą 3/4 contentu nie trafiło do finalnej gry). Miały być cuda wianki a wyszło tak: słaby port z konsoli, hostowanie meczy na komputerach graczy, spieprzony matchmaking, randomowe errory. memory leaki zaraz po premierze które próbowano łatać jednak po dziś dzień wystepują. Sam koncept gry fajny ale spieprzony od strony
Pobierz CommieDwarf - @kabaret10 @saatric @sunsu-sun: haha wiedziałem że tak będzie! Kiedyś j...
źródło: comment_t3RRSswGPImf6fG1lzJWcW2c82whB3Pe.jpg