Wpis z mikrobloga

No elo, dajcie plusy, żebym dotarł do jak największego grona ludzi.

tldr:


Wołam mirków z #pcmasterrace, a w szczególności tych, co na święta dostali/kupili sobie nowe #laptopy.

Pomagam takiej jednej chrześcijańskiej akcji, która zajmuje się w głównej mierze walką z uzależnieniami wśród młodzieży i wyciąganiem ich z patologii.
Działają w szkołach, domach dziecka, mosach, mowach i co tam jeszcze się trafi w #szczecin i okolicach.
Robią mega dużo dobrej roboty, choć sami nie mają jakoś specjalnie wiele.


W ostatnim czasie zepsuł się laptop używany na wyjazdach i potrzebny jest jakiś "nowy", czyli używka, ale w znośnym stanie.
Dlaczego was wołam? Może po tym jak się zaopatrzyliście w nowe sprzęty, to zalega wam gdzieś stary laptop, którego moglibyście mi opchnąć za 500 zł?
Niestety budżet jest mocno ograniczony przez inne konieczne wydatki, ale mam nadzieję, że pomożecie coś znaleźć.

Musi mieć port VGA lub HDMI (preferowany :) ) i bardzo dobrze jakby miał napęd cd/dvd.
Profilaktyki w szkołach trwają czasami tylko 45 minut, więc dobrze, by laptop był w na tyle dobrym stanie, by w tym czasie zdążył się odpalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby zdobyć więcej plusów w słusznej sprawie, to będzie #rozdajo .
Jeśli znajdzie się osoba, która sprzeda mi w dobrej cenie laptopa, to ona decyduje, czy bierze fant dla siebie, czy robi losowanie.
Jeśli się nie znajdzie taka osoba, to ze wszystkich plusów (nawet zielonki) losuję zwycięzcę.

Fant, to wręcz muzealny eksponat: Toshiba Tecra 8000, z windowsem XP na pokładzie.
Jeszcze z 4 miesiące temu, jak dostałem go od klientki, to działał...
Dorzucę też czekoladę, ale taką dobrą, żeby rozdajo miało jakąś faktyczną wartość :)

#spamujetagamiboceljestszczytny #sprzetkomputerowy #pomocy
Sejfti - No elo, dajcie plusy, żebym dotarł do jak największego grona ludzi.

tldr:...

źródło: comment_Gu0t4OrNMEnhcbLrTPAUIgtA9inEi5i2.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Colek: Z wymianą dysku przekroczy mi to ilość cebulionów, jakie mogę wyłożyć.
Niestety sam nie mogę teraz więcej wyłożyć, jak nic innego się nie znajdzie, to poczekam do następnej wypłaty i coś dorzucę. :)

Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@Sejfti: spoko, po prostu sam już mam tego laptopa i jest chyba najlepszym budżetowym laptopem jakiego można mieć :P A jeszcze nie dawno wyszły sterowniki do Windows 10 to już zupełnie miód.
  • Odpowiedz
@BenkartGorszegoBoga: myślę, że nic tańszego nie będzie spełniało nawet niskich wymagań odnośnie sprzętu.
Nikt nie wchodzi z tym sprzętem na melinę, spotkania są w szkołach lub ośrodkach, czasem na mieście, gdzie nie ma okazji.
Druga sprawa, że Akcja nie jest traktowana przez ludzi do których uderza jako intruz, ludzie do których wyciągasz rękę wbrew powszechnej opinii nie zawsze ją gryzą.
  • Odpowiedz
@VoltageControlled: nie, mówimy raczej o problemach, którym nie zaprzeczy nawet ktoś kto bierze, komentując raczej:
"nigdy nie będę aż tyle palił/pił/brał"

Nie są to wymysły ludzi, którzy nigdy w życiu nie mieli z tym doświadczenia, a raczej świadectwa ludzi, którzy wyszli z naprawdę dużego bagna narkomanii i alkoholizmu.

Teksty w stylu "nie wstrzykujcie sobie marihuanen" się nie pojawiają, dlatego też, że trawa to nie jest największy problem. Bardzo dużą skalę zniszczeń
  • Odpowiedz
Nie są to wymysły ludzi, którzy nigdy w życiu nie mieli z tym doświadczenia, a raczej świadectwa ludzi, którzy wyszli z naprawdę dużego bagna narkomanii i alkoholizmu.


@Sejfti: Dobrze. Nie ma nic gorszego niż fantasta, najlepiej opłacany przez ministerstwo, albo jakiś nawiedzony koleś z monaru. Młodzież to wychwytuje natychmiast i efekt jest mizerny.
  • Odpowiedz
@unclefucker: @Colek: @szafir88: @mamo_jestem_w_internetach: @matixrr: @VoltageControlled:
wołam komentujących, żeby się podzielić dobrą nowiną, że mamy już lapka :)

Tym samym losuję wśród plusujących czekoladę,
którą wygrywa @Talar_ #picrel

Daj znać na jaki adres wysłać czekoladę, nie najdroższą, ale taką pycha no.
Tylko szybko, póki warunki atmosferyczne sprzyjają przesyłaniu czekolad. :D
Sejfti - @unclefucker: @Colek: @szafir88: @mamojestemwinternetach: @matixrr: @Voltage...

źródło: comment_MXnGFqKwTU23xI0dJhZTC0G43rdGo4lo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz