Wpis z mikrobloga

@kovalski: Co to jest piramida wibracyjna i te niskowibracyjne syfy? Czy ktoś to tak nazwał bo fajnie brzmi? :D Pewnie Ci ludzie nie wiedzą nawet co to jest wibracja.
Poza tym Frutarianizm to też morderstwo!!11jeden w końcu jedzenie owoców rośliny to jak zjadanie ich dzieci/zarodków. Przecież z tych owoców mogłoby być więcej roślin. Parszywi zbrodniarze.
  • Odpowiedz
@kovalski: Dlaczego niektórym ludziom jest tak ciężko pogodzić się z ich naturą drapieżnika. Mamy tak wielkie i wymagające takiej ilości energii mózgi, że musimy jeść mięso. Gdyby nie nasza mięsożerność nigdy nie osiągnelibyśmy takiego poziomu cywilizacyjnego. Z tego wynika że weganizm to wynaturzenie ( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
Dlaczego niektórym ludziom jest tak ciężko pogodzić się z ich naturą drapieżnika


@Niszczyciel666: A czym przejawia się twoja natura drapieżnika? Tym, że kupisz ćwiartkę kurczaka w supermarkecie, a w McDonaldzie nuggetsy?
  • Odpowiedz
@BongoBong: W tym, że jem mięso i mi smakuje. Mam genetycznie zakodowane jedzenie mięsa, bo jego jedzenie jest optymalne, gdyż koszt energii potrzebny na strawienie posiłku jest wiele razy mniejszy niż energia którą mi ten posiłek dostarczy. To ewolucja uczyniła nas mięsożercami, z ewolucją się nie dyskutuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@BongoBong: Nie masz racji, ewolucja wykształciła w nas inteligencję i umiejętność konstruowania rozmaitych urządzeń, zatem zdobycze cywilizacji to jej szczytowe osiągnięcie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 184
@dozownik_celkowy: 21 wiek a ludzie nadal nie wiedza co to prana.
Ja juz calkiem porzucilem wszelki pokarm dostarczany w tradycyjny sposob - odzywiam sie kolorami: zielony to zamiennik warzyw, czerwony to mieso, itd. Przestałem chorowac, ogolnie lepiej sie czuje.
Polecam gorąco.
  • Odpowiedz
@dozownik_celkowy: @cristovo017: @kovalski: ja generalnie śmiechłam.

Prana (dewanagari प्राण , sansk. trl. prāṇāh) – w hinduizmie i teozofii siła życiowa utrzymująca przy życiu wszystkie istoty żywe, utożsamiana z oddechem. Bez upewnienia się, że całkowicie zanikła, lekarz hinduski nie może[potrzebne źródło] odłączyć nawet umarłej osoby od aparatury, która podtrzymywała życie.
  • Odpowiedz