Wpis z mikrobloga

rozumiem słowa


@Dutch: to i tak sporo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja sam nie jestem często w stanie rozpoznać poszczególnych słów, a pod niektórymi filmami na YT zdarzają się komentarze typu "nic nie zrozumiałem, a przecież mówimy w tym samym języku"
A Frnk Iero and the Cellabrations słyszałeś?
@MarianKolasa:

a sam nie jestem często w stanie rozpoznać poszczególnych słów, a pod niektórymi filmami na YT zdarzają się komentarze typu "nic nie zrozumiałem, a przecież mówimy w tym samym języku"

Tak z kolei mam na każdym polskim filmie. Pozdro polscy dźwiękowcy!
@Dutch: cały fenomen zespołu opiera się raczej o fanatyczną miłość nastoletnich fanek do Franka (sam jestem jedną z nich (ʘʘ) ), bo wokalista z niego żaden (w MCR sprawdzał się głównie przy ryczeniu do mikrofonu :) ) i u niego często też głos jest dość mocno zmodyfikowany w studio. Niemniej polecam - to muzyka, której trzonem jest dźwięk gitary i warto przesłuchać kilka kawałków choćby raz, sam
MarianKolasa - @Dutch: cały fenomen zespołu opiera się raczej o fanatyczną miłość nas...
@Dutch: MUJBORZE, jak każda szanująca się 16letnia introwertyczka miałam pół dysku #!$%@? MCR, ale wtedy Gerard śpiewał o śmierci, przemijaniu i rzadko trzeźwiał.
Przyjemne, ale mam dysonans poznawczy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ninakraviz: jeżeli mowa o MCR, to jasne - Gerard zgarniał większość atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednak i wtedy bojówka Franka miała się bardzo dobrze, był przecież taki twór jak Frerard - czyli ich wyimaginowana gejowska relacja, która była tematem wielu opowiadań i obrazków ( ͡ ͜ʖ ͡) Jednakże MCR słuchało też wiele osób, które wyrosły już z liceum (zapewne razem z
MarianKolasa - @ninakraviz: jeżeli mowa o MCR, to jasne - Gerard zgarniał większość a...
@MarianKolasa: o szjet, najwyraźniej wyparłam to z pamięci, ale w istocie, gejowski fanfiki spod znaku and you can't keep my brother, and you won't fuck my Frank xD
@Dutch: ze zmiany, Gerard się ustatkował, nic już nie pozostało z idola zbuntowanych nastolatek, a tinejdżers nigdy nie lubiłam, za wesołe było, tylko prawilny emo-gitarowy smęt z dużą ilością eyelinera i białego pudru.
n.....z - @MarianKolasa: o szjet, najwyraźniej wyparłam to z pamięci, ale w istocie, ...