Wpis z mikrobloga

Mirki, jeśli chciałbym kupić tableta na windowsie tak załóżmy - 600, max 1000zł, to lepiej kupić jakiś firmowy, czy może chińczyka? Bo w tej samej cenie chińczyki mają mega parametry - dużo więcej ramu, rozdzielczość nawet więcej niż full hd itp. gdzie przy firmowych, to nawet te za 1000zł mają często 1280x800 + dużo gorszy procek/mniej ramu itp.

Przykład: Telcast X98 Pro za 260$ - KLIK

A co myślicie o tych Polskich szitach typu GoClever / Kruger and Matz itp?
#tablet #windows #komputery #technologia
  • 7
Co do polskich Kiano z Windowsem dziala calkiem sprawnie konkretniej model 8 3G miejsca na system malo (16gb pamieci na system zostaje 9 bez aktualizacji) juz przy 8.1 a co dopiero jak ktos chce 10 :-) Poza tym jak za 400zl jest super mimo wszystko do tego slot na karte pamieci + sim
@Icesowy: Za około 1000 zł kupisz Lenovo Miix 3 na windowsie. Z klawiaturą w zestawie (nie wszystkie firmy oferują klawiaturę w zestawie za te pieniądze). Ja mam i sobie chwalę :) Działa bardzo fajnie. Fabrycznie tam jest chyba W8.1, ale zrobiłem upgrade do W10, wsadziłem mSD 32GB CLASS10 i hula aż miło :)

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-2-w-1-lenovo-miix-3-1030

Tu za 1100 zł, ale na Alledrogo powinny być też tańsze oferty. Ostatnio gdzieś widziałem za 899
@Icesowy: Ja jestem bardzo zadowolony :) Parametry może ma nieco gorsze od tego, co tam podałeś, ale:
a) w razie czego masz Polską gwarancję
b) masz sprawdzony sprzęt, dobrej jakości

Ja też się zastanawiałem nad chińskim tabletem na Windowsie, ale ostatecznie wybór padł na Lenovo i bardzo jestem z niego zadowolony :)