Wpis z mikrobloga

Widzieliście co Stonoga #!$%@?ł ??

Zorganizował zbiórkę pieniędzy dla tych ludzi z ogłoszenia co szukali pracy w zamian za chleb. -Pomyślałem wtedy, chwała mu za to, wypadałoby samemu coś przelać.
A teraz patrzę na jego facebooka a on wbił do nich z kamerą i się promuje kosztem ich biedy, nagrywa ich z dzieckiem aby tylko ocieplić swój wizerunek.
"Trzeba na was hajs robić"

Nie wiem co oni na to, czy serio nie mają nic przeciwko i tylko gównoburzę kręcę czy może są tak zdesperowani, że licząc na jakąkolwiek pomoc postanowili pozwolić się upokorzyć. Bieda to nie wstyd, ale cwaniak profitujący na biedakach to już tak.

PS: Linku specjalnie nie podaje, chociaż i tak każdy zainteresowany go odnajdzie.

#stonoga #gorzkiezale
  • 3
Problem w tym, że został zrobiony szum. Moim zdaniem niepotrzebny. Pani Paulina prosiła tylko o jedzenie w zamian za usługę.
A może oni nie chcieli takiego rozgłosu, a może sie nie spodziewali. A siła internetu jest wielka. Niestety, ale gdyby nie chcieli, nie udzieliliby " wywiadu" prawda? Z drugiej strony ja sam nie chciałbym prosić a potem by wokół mnie byl taki szum. By wszyscy znali moj adres domowy itd... Postawcie sie