Wpis z mikrobloga

W jaki sposób mogę podać kotełowi antybiotyk? Próbowałem podać jej to z jedzeniem o 7 rano, ale nagle straciła apetyt i nie ruszyła nic xD no to może kuleczka z masła? no way. Generalnie od jakichś 2 godzin powinna wziąć pierwszą dawkę, a na dobrą sprawę wypieprzyłem już połówkę tabletki - ćwiartka w maśle, ćwiartka w jedzeniu ;-; co robić kotełowe eksperty? W jaki sposób mogę przemycić to cholerstwo?

#koty #pytanie
  • 17
@jenerau: musisz rozpuścić tabletkę w wodzie, napełnić tym strzykawke, złapać koteła pewnym chwytem (u mnie sprawdza się technika polegająca na tym, że klekam a kota umieszczam między udami xD) otworzyć mu pyszczek i wlać lekarstwo <tylko bez igły! xD), na siłę i nie wygląda to pewnie ale działa i kot się przyzwyczaja po jakimś czasie i tak mocno nie #!$%@?. uwierz mi, moja kotka to #!$%@? roku a ta metoda daje
niestety nie pozwala sobie wsadzić do ryja tę tabletkę ;-; wypluwa cały czas


@jenerau: plus metoda ze strzykawka jest fajna, bo kot nie ma zebow do konca - w sensie z boku dziaslo ma dluzsze niz zeby i tam jest miejsce gdzie spokojnie mala strzykawke idzie wsadzic