Wpis z mikrobloga

"The Guest" - "Gość" 2014

Oglądaliście? Bardzo fajny film, chociaż nie powiem, gdyby miał inną muzykę to pewnie bym go tak wysoko nie oceniał. Muzyka moim zdaniem była świetna, coś w stylu "Drive". Historia dość ciekawa, chociaż jednak mi czegoś brakowało na koniec. Nie chce wrzucać trailera, bo nawet w teaserze pokazali moim zdaniem za dużo. W skrócie były żołnierz odwiedza rodzinę innego żołnierza który zginął na misji i nudne życie w nudnej mieścinie przestaje być takie nudne. Dan Stevens moim zdaniem świetny w swojej roli, wspominałem już o muzyce, ale sam film jest nakręcony bardzo ładnie, więc wszystko się ładnie komponuje. "Drive" to to nie jest, ale jest blisko. Sam dałem 7 na filmwebie.


#film #theguest #ogladaczewzgledunasoundtrack #driveopodobne
K.....l - "The Guest" - "Gość" 2014

Oglądaliście? Bardzo fajny film, chociaż nie p...

źródło: comment_FzVhONCXXujlUl9S4bck7CLfrXQfUohm.jpg

Pobierz
  • 14
@gzymsu: właśnie nie znam tego reżysera, widzę, że nagrywa głównie horrory, a ja ich nie oglądam. Czy 9 to nie wiem, jak już pisałem do Drive jednak trochę brakuje.
@Jestem_Tutaj: no też mam trochę takie odczucie, ale jak już pisałem, na moim odbiorze tego filmu zadecydował soundtrack.
@exdami: No właśnie, sam jeszcze nie wiem czy spodobało mi się to zakończenie czy nie. Wątpię, żeby taki film miał mieć sequel,
@arkadiusz-molenda: @Kamill: Ten film to nic innego jak pastisz Drive. Główny bohater jest nawet wystylizowany na Goslinga, sam reżyser bawi się konwencją kina klasy B, widać to szczególnie w końcówce. To naprawdę nic innego jak parodia gatunku. Myślałam, że ktoś to tu zauważył.
@magnes125: Nawet jeśli jak ma to wpłynąć na moją ocenę? obniżyć ją tylko (bo nienawidzę parodii i kina klasy B)? Oceniam film tak, jak go odebrałem, a nie jak mówi inna subiektywna opinia albo interpretacja.
edit: sam napisałem, że w momencie gdy zmienił się w to co mówisz, stało się co się stało zresztą ( ͡° ͜ʖ ͡°)