Wpis z mikrobloga

No elo Mirki! Robię małe porządki w szafie, w związku z czym będzie #rozdajo. Będzie kilka takich akcji z mojej strony, więc be prepared. Na pierwszy ogień idą 3 kości pamięci DDR2 do laptopa widoczne na zdjęciu:
Patriot 2GB DDR-800
Kingston 1GB DDR2-667
Kingmax 1GB DDR2-667

Losuję 3 osoby przez #mirkorandom; nagrody będą losowane w kolejności powyżej. Może trafić kilka razy na tą samą osobę. RAM jest zielony, więc zielonki biorą udział. Losowanie jakoś jutro wieczorem.

Przez PW ustalamy adres wysyłki; zastrzegam sobie prawo wysłania z tygodniowym opóźnieniem itp., bo nie wiem czy mi w tym tygodniu będzie pasowało :P
MaybeTomorrow - No elo Mirki! Robię małe porządki w szafie, w związku z czym będzie #...

źródło: comment_jp5KtQZGWR8cMTrR42lrBUTACMmeOho8.jpg

Pobierz
  • 15
@w3n5zu: Tylko miej na uwadze, że to jest DDR2 a nie 3. Nie wiem jak z kompatybilnością, ale te pamięci są na pewno wolniejsze niż "trójki" a, z tego co czytałem, łączenie kości o różnych częstotliwościach jest średnim pomysłem. Te się nadają do kilkuletnich laptopów.
@kitor: Tak samo trójki do dwójek. Po prostu DDRy nie są kompatybilne wstecz. Po ilości plusów widzę że pełno tutaj cebul, które biorą wszystko. Mało osób ma już sprzęty z DDR2 a tym bardziej jedynkami.