Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki grające w #csgo, wraz z @Perlo, @Kuskoman i @Puchalke69 przygotowaliśmy dla Was turniej MirkoCup pełen nagród!

Do turnieju może przystąpić maksymalnie 16 drużyn. Jeśli ilość ta będzie większa, przeprowadzimy losowanie, które drużyny będą grały, aby każdy miał taką samą szansę wziąć udział :)

Turniej rozpocznie się 6 lutego 2016 roku i będzie trwać do 14 lutego 2016. Będzie składał się z fazy grupowej oraz fazy pucharowej. Mecze rozgrywane będą na serwerach skillownia.com.

Faza grupowa
W fazie grupowej będą cztery grupy A-D. Każda grupa będzie zawierać cztery drużyny. Drużyny do grup będą wybierane losowo. Faza ta będzie odbywać się w trzech kolejek, a dwie najlepsze drużyny z każdej grupy przejdą do fazy pucharowej :) Mecze będą rozgrywane w systemie BO1

Faza pucharowa
Faza pucharowa będzie się składać z trzech etapów- ćwierćfinały, półfinały oraz finał. Ćwierćfinały rozgrywane będą w systemie BO1, natomiast półfinały i finał w systemie BO3.

Mapy i wybór map
Mapy, na których rozgrywany będzie turniej to:

Dedust2
De
inferno
Detrain
De
mirage
Decache
De
overpass
De_cobblestone

Wybór map będzie dokonywany poprzez banowanie po dwie mapy przez każdą drużynę, któa ma rozegrać dany mecz. W przypadku BO1, z pozostałych trzech map będzie wylosowana mapa, na której rozegrany zostanie mecz :)

Komentatorzy
Od fazy pucharowej komentować będzie Swelder! Zapraszamy na jego profil na facebooku oraz twitchu :)
facebook
Twitch

Trwają poszukiwania komentatora dla fazy grupowej. Jeśli chciałbyś spróbować swoich sił w komentowaniu, to zgłoś się do mnie lub do innego organizatora na priv :)

A teraz coś, na co wiele osób czeka ;)

Nagrody
Dla wszystkich, którzy wyjdą z fazy grupowej przewidziane są nagrody! Dodatkowo przygotowaliśmy kilka dodatkowych nagród dla pojedynczych graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1 miejsce:
- 6x gra Tomb Raider
- 6x skin o wartosci 20 euro
2 miejsce:
- 6x gra Hitman: Absolution
- 6x skin o wartosci 10 euro
3-4 miejsca:
- 12x gra Serious Sam 3: BFE
- 12x skin o wartosci 6 euro
5-8 miejsca:
- 24x gra Resident Evil Revelations 2
- 24x skin o wartosci 3 euro

Zgłoszenia
Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do dnia 31 stycznia 2016 roku. Drużyna powinna mieć pięciu zawodników plus jedną osobę rezerwową (która w przypadku zwycięstwa także otrzyma nagrodę!).

Kapitanów drużyn prosimy o przesłanie nam w wiadomości prywatnej takich danych jak:
-skład drużyny
-profil steam każdego z graczy
-logo drużyny (opcjonalnie)
-nick graczy, z którymi będą grać (ułatwi to pracę komentatorom :))

O wszystkich szczegółach możecie poczytać w regulaminie turnieju, który dostępny jest TUTAJ
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące turnieju, nie uwzględniliśmy czegoś w regulaminie, lub macie jakieś sugestie- piszcie do nas śmiało :)

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom nagród :D
Conowego.pl
Grotto.pl
Kluczmania
Skillownia.com

A teraz #rozdajo :)
Wśród wszystkich plusujących rozlosujemy kluczyk do dowolnej skrzynki. Losowanie odbędzie się jutro o godzinie 15 za pomocą http://mirkorandom.x25.pl/ :)

Zapraszamy do obserwowania tagu #mirkocup w którym będziemy podawać wszelkie nowe informacje dotyczące turnieju :)
Osoby, które szukają drużyny, prosimy o pisanie w tagu #mirkocupteam
źródło: comment_o1Xp2IyYnYcBI4r6b3CubPebB5oxTOvl.jpg
  • 136
@Pepego: tylko mirki :) W przyszłości planuję zorganizować inny turniej, nie tylko dla mirków, ale póki co tylko mirki z kontem założonym przed wrzuceniem tego wpisu :)
@regedit7: wtedy Twoja drużyna dostaje 5 minut przerwy. W tym czasie musisz dołączyć Ty lub osoba rezerwowa. Jeśli żadne z Was nie wejdzie, wtedy drużyna decyduje, czy kontynuuje mecz w czwórkę, czy poddaje się :)