Wpis z mikrobloga

@piksel169: kaloryfery wymieniles? jak nie to niestety jeżeli są zakręcone to i tak na poziomie "2" a nie zero. był u mnie hydraulik i opowiadał żeby nie wychladzac budynku to takie wprowadzili. i chyba właśnie utrzymują temp ok 19stopni
  • Odpowiedz
@piksel169: no luzik fajnie masz ale nie bardzo rozumiem jak to robisz że masz 18,5 stopnia dzięki sąsiadom. Budownictwo jednorodzinne here i palenia w uj. Przymierzam się do wymiany pieca :)
  • Odpowiedz
@ialath: Mam tak samo, mieszkam na 1 pietrze i "po środku", więc sąsiedzi mnie grzeją z każdej strony. Blok ma już z 40 lat, ale kilka lat temu przeszedł kompleksowa termomodernizacje, okna plastiki :) Przepalam z godzinę dziennie może max.
  • Odpowiedz
@piksel169 pfff...Ja mieszkam w swoim mieszkaniu, urządzonym w wysokim standardzie. Mieszkanie nie jest obciążone kredytem. Pod nim jest garaż w którym stoi moje 4letnie auto (miejsce garażowe oczywiście kupione na własność). kaloryfery grzeją ile się da - aż muszę wietrzyc mieszkanie bo gorąco. I też nic nie płacę bo przez pierwsze 12 m-cy blokiem zarządza deweloper - on płaci rachunki za ogrzewanie i utrzymanie części wspólnych. pluje na Ciebie i Twoje
  • Odpowiedz
a ja se wynajmuje za grosze apartament oddany w tym roku, muszę grzać bo mam przeszklone dwie ściany w sypialni, ale ogrzewanie w czynszu. also w blokach z 1410 nie trzeba nic grzać, ale kto tam by chciał mieszkać?
  • Odpowiedz
@yoloBaklawa napisałem to żeby mnie plusowali...Możesz się nie wtrącać? ;) nikt mnie nie kupił. sam sobie na mieszkanie wypruwalem żyły...teraz mam swoje i jest ok. żegnam
  • Odpowiedz