Wpis z mikrobloga

Krótko, bo nie ma jeszcze formy na grubsze analizy, a niewiele czasu już zostało :>

appylan v dziki17
Prosta sprawa, Appylan ma lepszą drużynę, tylko tyle i aż tyle, sam MJ cudów w tym meczu nie zrobi.

Appylan wygrywa

Empator v efeeem
Mimo wszystko Lebron zrobi różnicę, jako że opisów nie ma, to stawiam krótko na Empatora

Empator wygrywa

bc04 v Vojtazzz
Bird vs Magic ;> Drużyna Vojtazzza wygląda znacznie lepiej przynajmniej dla mnie, jest tam potencjał i ten matchup daję dla niego.

Vojtazzz wygrywa

mrpiernik v skullpain
Tutaj widze przewagę mrpiernika, mimo wszystko. Malone i McHale powinni zrobić różnicę i tutaj widze największą przewagę, która sprawia, że to on wygrywa.

mrpiernik wygrywa

miki4ever v parooow
Tu stawiam na parooowa,Pippen na PG w ataku to ciekawa opcja, ani Parker ani Thompson by go nie zatrzymali. Mimo mocy pod koszami mikiego obwód wygrywa mecz dla paroowa, szczególnie że ten pod koszami też nie ma jakichś ogórków
Parooow wygrywa.

jnk21 v ktostujestdieselem
Tu zdecydowanie lepszy skład ma diesel, Mutombo vs Wilt to ciekawa opcja, ale jednak Dikembe nie męczyłby Chamberlaina w obronie. Westbrook i Amare to raczej nie najlepsi zawodnicy w skali All-tie, wiec tu upatruję przewag w meczu.

ktostujestdieselem wygrywa

gogal v zojmers
Nie wiem, może jeszcze sylwestrowe zabawy zamulają mi umysł, ale nie umiem ocenić tego meczu ;D Wygląda to dość równo, a nie chcę żadnego z chłopaków skrzywdzić, daje więc remis.

Remis

#fantasydraft