Wpis z mikrobloga

@Nikt84: mnie najbardziej #!$%@? vayne ze statikiem jako 1 itemem (99.9% vayne ktore spotykam tak buduje) to jest jakas tragedia.. buty speed attak, item speed attak a dmg - ja blitzem 88 ona 95 i weź tu coś zabij jak lucian czy ktoś ma już 180.. serio, jakby jeszcze mechanike znali tej vayne to by izi było z takim as coś zabić a tak jak grabuej to tylko sobie zapewniam śmierć
@LastCookie: nie mam pojęcia bo nie gram vayne ale jak bym grał to składałbym na pewno pod dmg na początek bo ludzie nie potrafią jej mechanicznie.. co z tego jak złoża 2.50as a nie umią uniknąć głupiego skilszota od enemy
@LastCookie: mozna probowac zaczac od BF sworda/pickaxe, pozniej zlozyc rapidfire cannon, dokonczyc IE i zrobic gdzies buty po drodze, reszta jest sytuacyjna, aczkolwiek itemy na AS sa na vayne dosc dobre, mozesz pomyslec o PD jak chcesz splitpushowac albo bedziesz w duzej ilosci 1v1, mozesz botrka budowac dalej jak w teamie przeciwnym jest mundo albo voli czy cos w ten desen.
@LastCookie: generalnie ciężko dzisiaj to określić, bo Vayne pod rush Rapida jest niezła, ale Botrk daje jej od razu survi i niezły aktyw do kitowania. Nie wiem jak to wygląda ze strony matematycznej, ale @Sony_Toprano to main support, nie ma co się słuchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) AS na Vayne to najważniejsza statystyka, szczególnie, że jej ult sam z siebie daje jej AD, a W skaluje się
@ChomikSon:
@Sony_Toprano:
@nivixi:
No właśnie o tym mówię ze na niskich dywizjach spotkać kogoś kto ogarnia Vayne to sukces albo smurf xD bo mistrzostwo to widzieć vayne co pyka ulta i ja supp tylko czekam aż wskoczy w hida...niedoczekanie moje xD
(stakowanie statika i rapida jest #!$%@?)


@FaustVIII: to już nie działa od jakiegoś czasu, wiesz?
Obrażenia, zadawane przez Odłamek Kircheis, Kosę Stattika i Szybką Ognistą Armatę nie kumulują się.