Wpis z mikrobloga

dzisiaj tak na szybko

appylan v dziki17 -wygrywa appylan

dziki17 zostałby zniszczony pod koszem, dodatkowo appylan posiada w składzie zawodnika, o którym sam MJ powiedział, że nikt lepiej nie broni przeciwko niemu

Empator v efeeem -wygrywa empator

nie było opisu, a na podstawie samego składu wydaje mi się, że LBJ robi różnicę i to własnie jego drużyna wygra

bc04 v Vojtazzz -wygrywa Vojtazzz

Vojtazzz przekonał mnie swoją koncepcją i przyznaję mu wygraną, swoja drogą już mam przygotowanego gifa na mój pojedynek z nim :D

mrpiernik v skullpain

kosteq64 v Sim0n97 -wygrywa kosteq64

bardzo wyrównania seria, sam nie wiem czy Artest byłby w stanie ograniczyć Dirka. Przewagą, dzięki której zwycięża kosteq64 jest pojedynek rozgrywających, z którego zwycięsko powinien wyjść CP3.

miki4ever v parooow - remis

dość wyrównania seria, miki4ever ma przewagę pod koszem, parooow natomiast na obwodzie, nie jestem tylko pewny tego, że Hayes ograniczyłby Malone'a. Typuje remis ze względu na to, że Iverson może zarówno wygrać jak również przegrać tę serię

jnk21 v ktostujestdieselem -wygrywa ktostujestdieselem

pewne zwycięstwo ktostujestdieselem, amare zostałby ograniczony prze Rodmana. Przewaga składu ktostujestdieselem jest zbyt duża, a sam Stockton tego nie ugra.

gogal v zojmers -wygrywa gogal

nie wydaje mi się żeby Yao mógł poradzić sobie w obronie przeciwko atletycznemu Ewingowi, był po prostu zbyt wolny. Seria ta byłaby na pewno ciekawa do oglądania mając z jednego strony Bryanta a z drugiej Ervinga. Wybieram drużynę gogala głównie przez pojedynek podkoszowych.

#fantasydraft