Wpis z mikrobloga

Po raz kolejny witam Mirabelki i Mirków z tagów #sudetprogramuje #gamedev i #programowanie.

Dzisiaj udało mi się wrzucić do rozgrywki podstawowe dźwięki stworzone przez Mirka @zarsthor. Jestem mu za to ogromnie wdzięczny. Gra z dźwiękami prezentuje się coraz lepiej i śmiem twierdzić, że nawet da się w nią grać czasami ( ͡º ͜ʖ͡º).

Ja w dalszym ciągu pracuje nad innymi aspektami rozgrywki i bawię się z WebRTC.

Zagrać można TUTAJ, natomiast kod podejrzeć TUTAJ

Żeby tradycji stało się za dość zapraszam do śledzenia tagu #sudetprogramuje.

Wołam: @Vanwartith @SirSajko @ZajebistyMamSzaliczek @MrocznyBrokul @beniamin-k @tyrald @RSGApps @rzezimieszek_ @CoJaCzytam @Noct @Ciepla_Kupa @Maxior @Rezix @Fataya @zarsthor @RARvolt @Guillem
Sudet - Po raz kolejny witam Mirabelki i Mirków z tagów #sudetprogramuje #gamedev i #...

źródło: comment_bTXAZxiScRLAZVbiTHarPBYylBtzhlJD.jpg

Pobierz
  • 13
@Sudet: dziękuję za regularne wołanie, ale już obserwuję #sudetprogramuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeżeli chodzi o grę: parę usprawnień i spokojnie może #!$%@?ć na Kongregate lub podobny serwis. Dodałbym tylko mechanizm osiągnęć typu: bonus za 100% trafionych strzałów lub zero przyjętych obrażeń.
Jeżeli chodzi o publikację na Kongu: jak gra będzie w miarę ogarnięta (a patrząc na progres to pewnie za kilka tygodni dasz radę :D),