Wpis z mikrobloga

Właśnie przez takie akcje nie chcę być identyfikowany z tym portalem. Jak nagrał to Stonoga to było śmiesznie. Za pierwszym razem. Potem człowiek słuchał drugi raz. Dopasował wydarzenia do kraju. I w głębi ducha przyznał rację Stonodze, nie formie wypowiedzi, a jej treści.
Jak pasta rozeszła się po wykopie, karaczanie, czy fejsbukach to może było śmiesznie. Raz czy drugi. A teraz zawitała na wizji. Kilku śmieszków próbuje być śmiesznymi puszczając ją z telefonu. No spoko, podobne żarty się robiło, sam robiłem bardziej chamskie, nie wnikam. Ale to było w gimbazie. A teraz główna z płomieniem? Słabe. Bardzo słabe. Jeśli to jest wasz poziom, elokwentna elito internetu, to ja wolę zostać na kwejku. Oni przynajmniej nie udają kogoś, kim nie są.
#telestonoga #gorzkiezale #noonecares
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maglev: Chodzi o to ,ze jeśli zrobiłaby to grupa z innego portalu to wykopki mieliby ból dupy, ze gimbaza itp. Tutaj niby ''elyta'' a półgłówki jakich mało... I nie mów mi ,żebym wyciągnął kija z dupy bo takowego nie mam ;) lubię smieszkowanie ale na poziomie...
  • Odpowiedz
@Maglev: bawić? żart który rozumie tylko "wybrane" grono osób to nie do końca zabawa. Można prankować prowadzących w śmieszniejszy sposób niż atakować pastami.
@nocnyfarmer86: właśnie. wcześniej słyszałem o karaczanach dzwoniących do programów rozrywkowych i puszczających te sama pastę. Nie dość że pomysł wykopków nie jest oryginalny, to jeszcze badziewnie zrobiony. A najlepsze jest to że gdyby was nie podpuścili do całej akcji #telestonoga i pokazali to
  • Odpowiedz