Wpis z mikrobloga

#telestonoga #oswiadczenie #nocnazmiana
Ten wpis traktujcie bez związku z moimi poprzednimi, bo tym razem piszę już z perspektywy czasu, zdążyłem sobie pewne rzeczy przemyśleć i poukładać.

Śmieszki śmieszkami, ale dziennikarz prowadzący wykazał się ogromnym profesjonalizmem, szacunek dla niego. W sumie wstydzę się trochę teraz że inbowaliśmy akurat na superstacji, bo jednak w porównaniu do tvn-u (kto był tam o 22 i obejrzał całe to wie, jaki ogromny poziom raka i propagandy u prowadzących i telewidzów panuje na każdym kroku) to poziom jest nieporównywalny.

Jak tak teraz oglądam tą kompilację to najbardziej mi szkoda reportera za tych co pokazali mordy, bo on zagadał do nich bardzo przyjaźnie, z pytaniem o sylwestra a oni puścili jakieś bluzgi (tak, wiem, na tym miała polegać inba i jestem za to pośrednio odpowiedzialny, moja wina) i zrobili z siebie debili w internecie, reszta niby była śmieszna ale mimo wszystko przykro mi trochę przez to teraz.
No ale co zrobić? Stało się, trudno. Przynajmniej pół mirko (w tym ja) miało jakąś rozrywkę przez parę dni.

Wiem na pewno jaką stację telewizyjną będę oglądał w przyszłym roku, a których będę unikał bo podczas inby ostatecznie utwierdziłem się w przekonaniu, że Superstacja > inne mainstreamowe stacje > chaty z gówna > TVN i już chyba nic nie przekona mnie do zmiany zdania.

Jeśli chodzi o moją ekscytację i chwalenie się na prawo i lewo akcją to cóż, poświęciłem kilkanaście godzin na jej organizację a poza tym byłem zszokowany jej rozmachem. Apogeum nastąpiło gdy udało mi się dodzwonić do stacji i puścić Stonogę na wizji (drugi raz już pewnie bym tego nie zrobił), w każdym bądź razie przepraszam za nadmierną atencję jaką starałem się pozyskać, no ale chciałem mieć te swoje 5 minut sławy. Mimo wszystko tylko zaproponowałem tą akcję, a przeprowadziliście ją wy, to była akcja całego mirko.

No cóż, przechodząc do podsumowania: mamy na mirko nowy tag #telestonoga, zobaczymy jak się on rozwinie. Ja na razie daję sobie spokój z tymi akcjami, w myśl zasady że ten sam żart powtórzony tysiąc razy przestaje być śmieszny. Możliwe, że ten nowy tag wyewoluuje i zacznie dotyczyć ogółu śmieszkowych telefonów do stacji telewizyjnych, czas pokaże.

Pozdrawiam serdecznie, to mój ostatni wpis w tym roku. Trzymajcie się!
Wichorledut - #telestonoga #oswiadczenie #nocnazmiana
Ten wpis traktujcie bez związk...

źródło: comment_lIDP9Qosa5wvXw5vReG6ue5odc4sLELA.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz