Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś chce zobaczyć stronę facebookową o tematyce HISTORYCZNEJ (o zasięgu prawie 200 000 użytkowników), która sieje manipulacje i sowiecką propagandę, tworzy demotywatory i inne dziwne treści (od dawna o tym pisałem, że serwis demotywatory jest wykorzystywany do przemycania treści produkowanych przez radziecki aparat propagandowy) - zapraszam pod adres:

https://www.facebook.com/historiajakiejniepoznasz/

Ogólnie:
1. Rosja dobra.
2. Rosja wyzwoliciel i krzewiciel jedynych słusznych wartości dla ludzkości.
3. Ukraina = UPAdlina banderowska. Banderowcy dzień w dzień są wałkowani.
4. Kresy.ru? No chyba to ich oficjalny patronat.
5. Żydzi? Winni całego zła na świecie.
6. Ameryka? Niszczy wszystkie kraje, które mają z nimi jakikolwiek kontakt. Wróg publicznych nr 1 razem z USraelem.
7. Opuścić NATO. Iść ramię w ramię z Rosją.
8. Kilogramy ruskich trolli, którzy sieją mętlik młodzieży.

#ukraina #polska #ruskapropaganda #historia
  • 3
  • Odpowiedz
@mossad: Niestety trochę zmierza do tego co przewidział Dugin. Nie będa Polski atakowac. Wystarczy, że na propagandzie antysystemowej wyrośnie pokolenie która odwróci rok 1989 i na hasłach wolności i niezależnosci oderwie Polske od sojuszy "zepsutych" krajów zachodnich i to już wystarczy Rosji żeby zrobić resztę.
  • Odpowiedz
@szurszur: Może. A z drugiej strony, nie takie problemy i ataki przetrwał polski naród i to w o wiele trudniejszych okolicznościach. Jesteśmy na styku dwóch cywilizacji więc to zrozumiałe że ścierają się tu wpływy kulturowe i geopolityczne. Rusofila zawsze była u nas popularna w mniejszym lub większym stopniu. To bardziej sfera wewnętrznych przekonań i wartości, argumenty są wtórne. Nigdy w naszej historii nie udał się uczciwy i obustronnie korzystny sojusz
  • Odpowiedz
@mossad: Liczba polubień pojedynczych wpisów jakoś mi się nie zgrywa z liczbą 200 tysięcy użytkowników rzekomo lubiących tą stronę. Przy takiej liczbie osób wydaje mi się że nawet najgorsze wpisy miałaby więcej niż 6 polubień, na szybkiego sprawdzając widziałem że te lepsze wpisy miały 600 co też nie jest rewelacją.
  • Odpowiedz