Wpis z mikrobloga

gdyby #apple było innowacyjne sprzedawało by ładowarki do macbooków z gniazdem albo nawet dwoma gniazdami usb. Zamiast tego polecam naprawdę innowacyjną polską (chyba) firmę #allocacoc i ich genialny produkt #powercube, niezastąpiony towarzysz #podroze i biurkowy #lifehack (chociaż ja używam też w łóżku). Nie ma nic lepszego kiedy brakuje gniazdek.

Istnieją wersje z usb, bez usb, z kablem, bez kabla i podróżne z wymiennymi wtyczkami.
k.....o - gdyby #apple było innowacyjne sprzedawało by ładowarki do macbooków z gniaz...

źródło: comment_HYV7JpMdNlWDP1jCQQGJEWAYwrDPhNdT.jpg

Pobierz
  • 14
@sirgorn: no i to że apple na to nigdy nie wpadnie, a pasowało by idealnie do tego czym udają że są. a usb w ładowarce było by jeszcze genialniejsze. jedna ładowarka, dwa urządzenia.
@kwmaster: power bar ma te wąskie wtyczki, trochę lipa
@Baero: zamówiłem zamiast tego xiaomi, ale po 3 miesiącach czekania zarządałdm zwrotu kasy i kupiłem to u chińczyków przepłacając (nie wiedziałem że jest polska dystrybucja)
@kwmaster: no i te usb po 2.1A a nie jakieś gówna które tylko wolniej rozładowują. Właśnie odebrałem drugą kostkę, pierwszą oddałem matce bo ją też to ratowało. teraz wziąłem z kablem 1.5 i jeszcze drugą podróżną z wymiennymi wtyczkami kupię.