Wpis z mikrobloga

Kurde, przed wyborami wszędzie było pełno #korwin 15%, milion wpisów i komentarzy na godzinę, a gdy na Wypokie panoszy się socjalistyczna propaganda, to pojedyncze kuce próbują się jej sprzeciwić. :/
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja już nie mogę na tą patrzeć wszędzie PiSuary, swetru, Po, TUSk i zero k-----a, brauna, basaków, winnickich (mussolinista, a nie socjalista), wilków i reszty....


@Arizonian: nie zgadzam się, w parlamencie EU widać Korwina, cały świat go widzi i słucha, komentuje
to większy sukces niż jakieś kilka stołków w polskim Sejmie, #korwin rozmyślnie i konsekwentnie ośmiesz i rozbija EU
  • Odpowiedz
@Ginden: no bo rewolucja teraz będzie działać na niekorzyść partii KORWiN. Trzeba poczekać aż PiS straci trochę poparcia a swetru się przeje. Teraz walka z PiSem działa na korzyść NowoczesnejPO a tego powrotu nie chcemy.
  • Odpowiedz
@Ginden: mądrość etapu, ja np. popieram teraz działanie narodowych socjalistów bo mam nadzieję że dorżną ubecką watahę. Przez beton ciężko się przebić, łatwiej na zgliszczach budować. Ale w sercu tylko Korwin
  • Odpowiedz
Kurde, przed wyborami wszędzie było pełno #korwin 15%, milion wpisów i komentarzy na godzinę, a gdy na Wypokie panoszy się socjalistyczna propaganda, to pojedyncze kuce próbują się jej sprzeciwić. :/


@Ginden: stare ludowe porzekadło mówi: po złym panie jeszcze gorszy nastanie.

Ja tam się cieszę, że neuropki dali sobie spokój z komunistami z razem.

NIECH ŻYJE KRÓL KORWIN! AVE!
  • Odpowiedz