Wpis z mikrobloga

#stonoga #heheszki #korwin #4kuce #krul #trolling #knp #wykopobrazapapieza #pasta
Dobra mirki, mój poprzedni wpis zebrał prawie 100 plusów także zaczynamy akcję!
Jutro (30 grudnia) o godzinie 1:20 w nocy w telewizji superstacja zaczyna się teleturniej interaktywny "dziewczyny fortuny". Dzwoni się i podaje odpowiedź na zagadkę, do tego kto zgadnie najszybciej oddzwaniają i łączą go bezpośrednio ze studiem aby podał odpowiedź.

Plan jest taki, że wszyscy dzwonimy i odpowiadamy na pytanie, a gdy połączą kogoś ze studiem puszcza im przemowę Stonogi (dobry wieczór, coś się popsuło i nie było mnie słychać. ..) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możemy to też nagrać i wrzucić potem na youtube.

Gdyby tak dodzwoniło się kilka osób to byłoby zajebiście (możnaby wtedy puszczać przemowę od różnych momentów, np. "ja mam to w pi*dzie", żeby się wydawało że cały czas ten sam pan dodzwania się do studia i gada różne rzeczy xd).

Tak więc dzisiaj o 1:20 zaczynamy inbę! Wołam w związku z tym tag #nocnazmiana
Te parę złotych za połączenie to nic w porównaniu do tego, ile to da frajdy xdd
Najprościej jest się połączyć na początku jak nagroda to 50 zł, ale później też możecie próbować. Ten komu uda się połączyć i odtworzyć Stonogę przejdzie do historii mirko oraz otrzyma tytuł Wykopowego Krula Telegier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wichorledut - #stonoga #heheszki #korwin #4kuce #krul #trolling #knp #wykopobrazapapi...

źródło: comment_NBaR2q8zUapOs525mE0TCaBF0AG1cWFZ.jpg

Pobierz
  • 394