Wpis z mikrobloga

#stonoga #heheszki #korwin #4kuce #krul #trolling #knp #wykopobrazapapieza #pasta
Dobra mirki, mój poprzedni wpis zebrał prawie 100 plusów także zaczynamy akcję!
Jutro (30 grudnia) o godzinie 1:20 w nocy w telewizji superstacja zaczyna się teleturniej interaktywny "dziewczyny fortuny". Dzwoni się i podaje odpowiedź na zagadkę, do tego kto zgadnie najszybciej oddzwaniają i łączą go bezpośrednio ze studiem aby podał odpowiedź.

Plan jest taki, że wszyscy dzwonimy i odpowiadamy na pytanie, a gdy połączą kogoś ze studiem puszcza im przemowę Stonogi (dobry wieczór, coś się popsuło i nie było mnie słychać. ..) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możemy to też nagrać i wrzucić potem na youtube.

Gdyby tak dodzwoniło się kilka osób to byłoby zajebiście (możnaby wtedy puszczać przemowę od różnych momentów, np. "ja mam to w pi*dzie", żeby się wydawało że cały czas ten sam pan dodzwania się do studia i gada różne rzeczy xd).

Tak więc dzisiaj o 1:20 zaczynamy inbę! Wołam w związku z tym tag #nocnazmiana
Te parę złotych za połączenie to nic w porównaniu do tego, ile to da frajdy xdd
Najprościej jest się połączyć na początku jak nagroda to 50 zł, ale później też możecie próbować. Ten komu uda się połączyć i odtworzyć Stonogę przejdzie do historii mirko oraz otrzyma tytuł Wykopowego Krula Telegier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wichorledut - #stonoga #heheszki #korwin #4kuce #krul #trolling #knp #wykopobrazapapi...

źródło: comment_NBaR2q8zUapOs525mE0TCaBF0AG1cWFZ.jpg

Pobierz
  • 394
  • Odpowiedz
@qweasdzxc: W superstacji tak nie ma, wiem bo oglądam i w prawie każdym programie zdarza się taka akcja że np. Dodzwania się jakiś małolat albo pan komplementuje panią prowadzącą zamiast odpowiadać na pytanie, dla nich to nawet lepiej bo oszczędzają te 50 zł na nagrodzie a dla nas to szansa na nieziemski trolling ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz