Wpis z mikrobloga

@SiekYersky: ojciec alkoholik matka zaczęła od kilku miesięcy bo ma ''problemy'' z chłopakiem nierobem ( na szczęście i nieszczęście się wyniósł do matki a sam .... też pije bo stracił robotę ) @baba_na_wykopie_chlopom_ciezej: zawsze chce postawić na swoim nie boi się zdania nawet swojej matki nikogo z otoczenia @bez_spojlera: jak zabieram jej piwo to mnie bić chce i zaczyna wrzeszczeć @hoolsky: fajnie mieć oboje rodziców alkoholików prawda ?
@lukaszwasyl: Jak dopiero zaczyna to zabierz portfel, alkohol wylej itd. Jak jest już od dłuższego czasu to musi lecieć na dno, jeśli działa na nią efekt wstydu sąsiadów itd. to jak wytrzeźwieje to opowiadasz jak to sąsiedzi coś widzą, podejrzewają itd. ale najlepiej to zgłoś się do osób, które się tym zajmują.

Swoją drogą to trochę dziwne miejsce na szukanie pomocy.
@hoolsky: nigdy się nie boję bicia ( wspominałem że boks trenuje ) ale nigdy nie chce się uciekać do przemocy po za treningami - matki nigdy nie uderzę ale okładać się też nie dam, po za tym trochę #!$%@? sytuacja jak mama ''narzeka'' że na życie nie ma a coraz więcej pieniędzy idzie w % @kamin: w sumie to nie wiem gdzie szukać pomocy bo nie mam takich znajomych z