Wpis z mikrobloga

@FireDash: Ja akurat pykam Knightem, więc moja ulubiona profka, ze względu, że klikam na moba i tylko się healam :D Sorc/Druid pizgaja raczej najmocniej, ale każdy hit kosztuje hajs, jak zawsze. Knighty w topce, bo to boty. Najłatwiejsza klasa.
@FireDash: Tak jak wyżej grają raczej osoby starsze. Na pewno jest sporo botów, ale ludzi tez niemało. A z tymi karami za śmierć to nie wiem. Na Korcie tak samo, ale to retro bobo serwer.
@FireDash: Knight nadal słabo bije, więc ciężko się nim gra w pojedynkę. Botów jest dużo i niestety nie można już trapować, ani lurować, więc im gówno da się zrobić z punktu widzenia rozgrywki. Można je co prawda zgłaszać i po około tygodniu zbanują, ale to co Ci napsuł krwi to napsuł. Zresztą - zaraz pojawia się następny, więc to walka z wiatrakami. Nie wiem czy planują coś z tym zrobić. Mało
@FireDash: 3/4 knightów to boty, gra sie zaczyna powyżej 80 lvl co można zrobić w miesiąc albo i 2. Osobiście gram palkiem i jestem zadowolony. Sporo ludzi jeszcze gra szczególnie w weekend i przy większych eventach. Co do kary przy śmierci do 21 lvl jesteś bezpieczny później musisz kupowac blessy które możesz kupic za tibia coinsy. W topce Kharsek na którym gra kilka osób i stamina spada mu poniżej 30 codziennie.