Wpis z mikrobloga

W marcu lecę do Chile i tak powoli chcę sobie wszystko ogarniać. Ktoś może ma jakiś protip na zwiedzanie, transport wewnątrz kraju, coś czego nie znajdę na pierwszej stronie google? Z tego co znalazłam na rome2rio - polecam, bardzo ogarnięta strona - przelot z Santiago na Ziemię Ognistą kosztuje miliony ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ktoś z mirków był? da się tam dostać taniej niż 400 dolców?
#podroze #podrozujzwykopem #amerykapoludniowa #tanielatanie #taniepodrozowanie
  • 47
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: bilety kupione w promocji, 1200 zł za Mediolan - Santiago - Frankfurt (z przesiadką w Sao Paulo). Biorę ze sobą namiot i od lutego będę ogarniać couchsurfing. Na dzien dzisiejszy mam do dyspozycji 1500 dolarów na cala wyprawę chyba że uda mi się nazbierać cos jeszcze do marca :)
  • Odpowiedz
@ArcziMiszcz: Katowice - Mediolan za 120 zł z bagażem rejestrowanym (chyba ryanair), transportu do samego MXP jeszcze nie ogarnęłam. z Frankfurtu planuję powrót busem, który wozi ludzi na roboty i z powrotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie chodzi mi o to, żeby było maksymalnie po taniości. Jestem wielką fanką couchsurfingu, bo dzięki niemu poznaje się zupełnie inny wymiar miasta,a namiot.. od zawsze marzyła mi się pobudka z
  • Odpowiedz
@arrent: Ale też myślę o zaangażowaniu się helpx i pojechaniu do Australii na jakiś czas lub do innego kraju :) Couchsurfing mi nie straszny, to przygoda jak cała podróż! :)
  • Odpowiedz