Wpis z mikrobloga

Murki z #krakow orientuje się ktoś gdzie dorobię klucz do zamka wilka w235? To jakiś cudaczny zamek. Nie mam też papieru który niby pozwala na dorabianie kluczy. Był komplet 4 kluczy ale jeden spadł i skrzywił się w nim taki cypek i już nie przekręca się w zamku. Janusz w pobliskim punkcie dorabiania ten cypek po prostu #!$%@?ł... i teraz mam jeden klucz działający i jeden który nadaje się tylko na przetop. #lockpicking
  • 26
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: W Galerii Krakowskiej na poziomie -1, naprzeciw Dominium (tam dałam 50 zł) i wcześniej w Krokusie przy Bora-Komorowskiego (chyba 75 zł za dwa klucze - gerda + jakiś zwykły). Za każdym razem musiałam potrzepać rzęsami, ale nie robili problemów.

Co do Twojego zamka/klucza: jeśli to jest ta sama klasa/rodzaj co Dierre, to możesz mieć duży problem z dorobieniem.
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: przy cudacznych kluczach weź paragon - mi dwa razy spieprzyli dorabianie i to w sumie przy normalnym kluczu. Różnił się tym że szło nim otowrzyć bramkę na osiedle i swoją klatkę wbloku ale innych klatek już nie.
  • Odpowiedz
ala na dorabianie kluczy. Był komplet 4 kluczy ale jeden spadł i skrzywił się w nim taki cypek i już nie przekręca się


@Przedmidorrr: Klasa C, nikt nie powinien dorobić bez karty, ewentualnie podejdz z wkładką do kogoś kto dorabia klucze wilka.
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: na Gertrudy jest jakiś zakład ślusarski i tam zawsze dorabialismy cudaczne klucze z pracy, aczkolwiek nie wiem czy dorobią do wilka. Ale zawsze mozesz podejść i zapytać.
  • Odpowiedz
  • 0
@staryhaliny: nie polecam. Byli mili co prawda. Przez telefon usłyszałem, że nie wiedzą czy mogą dorobić wilka w235, muszą zobaczyć. W końcu przejechałem pół miasta i powiedzieli, że nie mogą. Inni chociaż od razu mówili, że nie da rady...
  • Odpowiedz