Wpis z mikrobloga

Mirki, co jes z tym #wp10beta ? Używałem przez ostatnie pół roku 10, po powrocie na #windowsphone 8.1 jednak stwierdzam, że to jest jakiś żart. Aż zastanawia mnie dlaczego dopiero teraz mnie natchnęło do zmiany. Uważam że w zamian za kilka ciekawostek traci się całą szybkość i stabilność systemu. Bez sensu, gdyby jeszcze zostawili możliwość uruchamiania appek Androidowych. A tutaj ani rybki, ani akwarium.

Takie info dla chcących przejść na 10 - poczekajcie, naprawdę nie warto. Ja myślę, że będę czekać jeszcze po tym jak 10 wyjdzie oficjalnie. Chyba, że zajdzie jakaś nagła zmiana
Co zyskacie:
- dość ładny i nowocześnie wyglądający system, z nowymi appkami jak Outlook, nowy Office...
- 16 przycisków do klikania w centrum akcji, do tego dochodzi tam latarka, mega przydatna sprawa
- listowanie nowo zainstalowanych appek
- zdjęcie na całym ekranie startowym, a nie tylko pokafelkowane
- rozwijanie całego smsa na powiadomieniach/banerze i możliwość odpisania przy ich użyciu.

To jest wszystko co oferuje Microsoft po podbijaniu wersji o 2 cyfry.

Nie będę pisać o tym co stracicie.
  • 9
@empary: Na 640 też wszystko działa jak powinno, nawet szybciej niż na 8.1, jedynie bateria trzyma trochę krócej, ale i tak przeważnie 2 dni daje radę. A używam już dobre 2 miesiące