Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu informuje, że dzielny Peugeot @ciechan666 w dniu wczorajszym pokonał dystans 100km i ma się bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Auto samo w sobie jest świetne, Francuska motoryzacja lat 90 to majstersztyk, ciekawe rozwiązania, komfort itd, normalnie bajka jak na auto tej klasy ()

Jutro wpada nowy tłumik, w planach jest jakieś dobre radio z epoki i naprawa bujanego fotela ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Największa jednak kwestia jaka mnie nurtuje to ten zielony kolor, zostawić i może nawet iść w tym kierunku czy może przywrócić fabryczną czerń.

#motoryzacja #samochody #carboners #rozdajo #francuskieklasyki #peugeot
Kejran - W nawiązaniu do tego wpisu informuje, że dzielny Peugeot @ciechan666 w dniu ...

źródło: comment_etjKDlvRNJdeiBww4u86AKO479CN2SlR.jpg

Pobierz
  • 27
@Kejran: kiedyś szukałem taniego pierwszego autka dla mojej kuzynki, i padło właśnie na peugeota 106, jak przejechałem się na jeździe testowej to mi sie tak zajebiście spodobał że sam bym sobie takiego kupił, tamten był 1.0, ale tak fajnie klasycznie farczał, takie fajne wozidełko, jarałem sie tym samochodem
via Android
  • 0
@MasterSoundBlaster: Myślę nad jakimś tylko ta zieleń średnio się wpisuje w cebule więc może jakiś inny Rally Team ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sailor_73: E39 swoją drogą, Peugeot będzie na lokalne sportowe zręcznościowe eventy z tym, że bez rozwalania.

@zapoznalem: Grafika trochę droga sprawa.
@Kejran: widzę, że nalepeczka z numerami na szybie jest prawilnie zakryta wycieraczką... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze tylko przydałoby się 'zagubić' tablicę z przodu i można pobijać rekordy fotopstryczków ( ͡° ͜ʖ ͡°)