Wpis z mikrobloga

Jako, ze na mirko znajde specjaliste od wszystkiego.

Chcialem podrukowac w 3d obrazki moich dzieci.

Cos jak w zalaczniku.
Znalazlem firme, ktora to robi. Tylko cena na poziomie ~40 (zwykle kolo 60) euro i wiecej za sztuke to troche duzo. Tym bardziej, ze chcialbym kilkanascie sztuk. ( ͡ ͜ʖ ͡)

http://www.moyupi.com/en/

Kogos kto mi to wymodeluje na podstawe obrazka mam. Firme, ktora mi to wydrukuje znajde. Chyba,ze ktos moze polecic kogos to chetnie przyjme

Co to za drukarka w tym wpisie?
https://www.facebook.com/moyupi/posts/860677727364177

Jak to pokolorowac?
Na wspomnianej stronie maluja recznie. Ja nie ogarne.
Mozliwy jest druk 3d w kolorze? Jakis pomysl jakby to wykonczyc?
Naklejka? Kalkomania?

#druk3d #drukarki3d #grafika3d #sztuka #modelarstwo (?)
bigger - Jako, ze na mirko znajde specjaliste od wszystkiego. 

Chcialem podrukowac...

źródło: comment_wEd2xQyWpX5FscqwBFQLrkUNcWFmF6Bx.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tylko cena na poziomie ~40 (zwykle kolo 60) euro i wiecej za sztuke to troche duzo.


@bigger: o panie... 60 euro to nieco ponad 3 kilogramy filamentu, którego starczy na kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) mniejszych lub średnich wydruków :D
No dużo też zależy od technologii druku, bo o ile przy nakładanym warstwowo plastikowym filamencie pracowałem, tak na laserowym utwardzaniu się nie znam i nie mam porównania.

Co do malowania, to
  • Odpowiedz
panie... 60 euro to nieco ponad 3 kilogramy filamentu, którego starczy na kilkadziesiąt (jeśli nie kilkaset) mniejszych lub średnich wydruków :D


@Arveit: Jak do M200, to kilogram. Zresztą czy taksówkarzowi liczysz ile paliwa kupi za to co mu zapłacisz i ile kursów mógłby na tym zrobić?
  • Odpowiedz
@Arveit:

no zortrax jak dla mnie to ma ceny z kosmosu tych swoich brandowanych filamentów :d

To nie kupuj. ;)

co do tego taksówkarza, to są oszuści, są naciągacze i są uczciwi :P

Jak rozumiem, ten uczciwy przewozi w cenie paliwa, za zużycie samochodu i swoją pracę licząc 0 zł?
  • Odpowiedz
@FlameRunner: no nie, ale jeden wydruk w cenie kilograma (ok, policzmy dla tego M200) materiału to chyba przegięcie :P
to jest ta sama zasada co przy wacie cukrowej - jak sprzedać łyżkę cukru w cenie kilograma.
  • Odpowiedz