Wpis z mikrobloga

@Deba: jeśli lokal nie oszczędza na składnikach i ma ciasto oficjalne a pracownicy są zaangażowani w swoją pracę i przekłada się to na ich wypłaty to Telepizza to najlepsza sieciówka z pizzą...
No ale niestety tak nie jest.

PS. Franczyza to gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiaderkoo: ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
jeśli standardem jest jeżdzenie autami bez przeglądów dowodów itd z #!$%@? fotelami, bez biegów itd i robieniem kebabów stripsów itd przez dostawców którzy wcześniej grzebali przy samochodzie albo byli w kiblu i mają ręce ze smaru to powodzenia
@Deba: o tym właśnie mówię - szefowie franczyz mają w dupie pracowników, ludzie pracują w święta, weekendy itd tylko 2 dni wolnego w roku wigilia i sylwester to potem robią pizze na #!$%@?, ktoś poprosi o obrazek na kartonie to Ci mała pizzeria zrobi, a taka telepizza no nie ma czasu bo 21024 zamówień nie ma czasu sie wysrać a co dopiero coś rysować.
@Lapidarny: ];->
Ale serio. Franczyzodawca tego nie kontroluje? Przecież im psują markę.
A żeby było trochę w temacie. U mnie na osiedlu otworzyli nową telepizzę. Promocje, baloniki, dziwki i koks dla każdego. Pizza super. Po miesiącu czy dwóch już się nie dało jeść. No ale jak duży lokal, stoliki świecą pustkami, dostawcy ciągle na szlugu a placki sprzedją za #!$%@?, to gdzieś przyciąć trzeba...
@sopel87: nie tylko selgros, jeśli powiesz że masz kartę z PEKAO albo jesteś pracownikiem biedronki masz 55% zniżki
jak powiesz że jesteś firmą masz 3 pizze w cenie 1 + 3 sosy za darmo

pisałem już o tym kiedyś

@wiaderkoo: kontrolują, przyjdzie taki koordynator lokalny, wtedy wszystko gra, stare ciasto na boku z kartką "nie dotykać" - gość pojedzie, kartki znikają i jazda ze starym ciastem

zresztą dziwię się że
@sopel87: @wiaderkoo: @Deba: a od 29 grudnia dziewczyny ze strefy będą nosić pomarańczowe koszulki z wulkanem serowym a na piersiach plakietkę z jakże oryginalnym napisem "SCHRUP MNIE"
wchodzi nowość VULCANO - pizza z naczosami i sosem w środku, ciekawe czy wypali ;-)
osobiście jak telepizzy nie lubię to spróbuję