Wpis z mikrobloga

Miraski, mam pewien problem, otóz kolokwialnie mówiąc #!$%@?ł mi się jeden wentylator w karcie graficznej - gigabyte geforce gtx 560ti. Nie ma ktoś może takiej karciołki niesprawnej i chciałby się pozbyć jednego wiatraka? Potrzebuje tylko tego wiatraczka takiego, bez tego karta przekracza i 100 stopni czasami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
wołam @naprawalaptopow może Wy coś macie?
Pytam zdesperowany bo nie opłaca się kupować nowego chłodzenia za +/- 150zł do karty wartej może ze 300zł, a po świętach jestem spłukany trochu.
#pc #problemypierwszegoswiata #pomocy
  • 6
@Gacrux: odpadła jedna łopatka, ale to tam #!$%@?, jak masz ten taki #!$%@? do którego wchodzi bolec, to on tam ma taki pierscien zeby wentylator sie nie gibal, no i ten pierscionek sie #!$%@?, wentylator sie gibie i chodzi glosno w #!$%@?, bo charata łopatkami o mocowanie XD jebne zdjecie, ale nie wiem czy bedzie cos widac
@laptopygdynia: a jakis pomysl na tani i szybki repair tego ustrojstwa? Drugiego wentylatora nie zdejmowalem, bo nie chce zepsuc, a on jest w porzadku, wiec nie wiem jak to sie ma w porownaniu do sprawnego, podejrzewam ze to wina tego pierscienia wlasnie ze wentylator jest luzny, lata na boki i halasuje.