Wpis z mikrobloga

@Tremade: Dlaczego uważasz ze mam niskie wymagania? Nie wiem czemu przyjelo sie ze oświadczyny mają byc sztywne, z bukietem kwiatów, najlepiej w restauracji i za zgodą starych. Widocznie dla nich były to oswiadczyny odpowiadające ich poczuciu humoru a laska ze nie ma kija w dupie i nie wymaga oświadczyn w drogiej restauracji to taka forma oświadczyn ją zachwyciła. Nie wiem w czym widzisz problem.
  • Odpowiedz
@zielonka: Niskie bo nie wymagasz taktu od mężczyzny. Oświadczony to jeden z ważniejszych wyborów życiowych, powinno być głębokim przeżyciem dla obu stron, nie oznacza to oczywiście, że niezbędny jest kwartet smyczkowy, jednak za słowami powinien iść jakiś czyn. Okoliczności oświadczyn powinny pokazać, że jest to dla Ciebie ważny moment, a jakieś śmieszne mordy z kwejka, które wyszły z samej dupy Internetu, czyli z /b/, nie za bardzo to ukazują i
  • Odpowiedz
@Tremade: Ale to że tylko napisałam ze wg mnie pomysl fajny to oznacza ze mam niskie wymagania?? Wiesz co to znaczy miec niskie wymagania? Niskie wymagania miałabym gdybym miała faceta nieroba, niechluja i chama. Na szczęście mam cudownego faceta i szczerze mówiąc nie oczekuję od niego super extra wystrzałowych oświadczyn w drogiej restauracji czy na końcu świata i przez jeden dzień pokazania mi jaka naprawdę jestem dla niego ważna, ale
  • Odpowiedz
@zielonka: Seba próbował być kreatywny, wyszło co najmniej słabo. Można powiedzieć "najważniejsze, że się starał", jednak patelnia Tefala i wydruk z Painta w kartonie to nie bardzo kwalifikuje się pod hasło "staranie się". Gdyby przez miesiąc hodował na ścianie grzyba w kształcie napisu "Wyjdziesz za mnie MAŁA?" to może faktycznie mógłbym powiedzieć "debil, ale z dobrym sercem i się chociaż starał". Więcej serca wkładałem w robienie kartki świątecznej na plastykę
  • Odpowiedz
@Tremade: I co z tego? A gdyby patelnia kosztowała 1500 zl a kartka była napisana pięknym pismem z ręcznie namalowanymi memami to wtedy zaakceptowalibyscie takie oświadczyny bo facet wydal duzo kasy na to + pierścionek? Nie narzucaj nikomu własnego zdania bo nie każdy będzie czerpać z ciebie przykład. Ja tylko wyraziłam własne zdanie, nigdzie nie napisałam ze marzę o takich zaręczynach a jak zwykle zostałam bez powodu zaatakowana. Zabawne jest
  • Odpowiedz
@zielonka: Ale ja cię nie oceniam w żaden sposób poza stwierdzeniem, że masz niskie wymagania wobec mężczyzny w kwestii oświadczyn i tyle, równie dobrze możesz powiedzieć teraz, że nie szanuję swojego czasu bo siedzę na wykop.pl i podejdę do tego neutralnie, a nawet się zgodzę. Nie odbieraj tego jako atak, pewnie jesteś super dziewczyną i Twój facet powinien całować ziemię po której chodzisz, ja się po prostu nie zgadzam, że
  • Odpowiedz