Wpis z mikrobloga

Murki, padam na ryj, ale skończyłam ()
Wiem, że muszę jeszcze poprawić przetłoczenie pomiędzy kierunkowskazami i nieco przyciemnić i rozmyć cień, ale to już jutro. Jak widzicie jeszcze jakieś defekty, to mówić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


! #merolkarysuje #rysujzwykopem #zuk #nocnazmiana
Pobierz
źródło: comment_hiBHA5oZqtMf98lJWOScQOLPIMv6OQc5.jpg
  • 96
@Merolka: I Ty tak sama? Wszystko od początku? Bez kalki? ;)
Dobra robota, koleżanko. Myślę, że warto poprawić pochylenie lusterka (chociaż w Żukach i tak zawsze krzywo leżało) ;)
@bm89: Ojej, chyba sprzedam swoją Miśkę i przerzucę się na rower. Cała się trzęsę. XD
P.S. Współczuję twoich znajomych różowych, muszą nieźle piłować #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Merolka: Trochę szkoda, że wybrałaś właśnie ten model, znacznie ładniejsze były te wcześniejsze zwane smutkami (kształt atrapy chłodnicy) w wersji pickup w dwukolorowym malowaniu, np kremowe przetłoczenia poziome i wiśniowa reszta, grill oczywiście chromowany i wielki napis żuk na niej
@Merolka: fajne, tylko cień mi sie nie podoba, taki klocek się zrobił, i jest bardzo jednorodny, no ale mówisz że będziesz rozmywac jeszcze wiec pewnie będzie lepiej, ja bym bardzo rozmył, a mocniejszy zostawił tylko, bezposrednio pod podwoziem i przy kołach, podoba mi się refleks na przedniej szybie, tzn mało tam refleksów ale oóglnie widać że to szyba, i jeszcze kolor mi się nie podoba, taki pomarańczowy, ale to już wina