Wpis z mikrobloga

@piotreek88: ja miałem kenwooda (BT61U, ale było kilka w podobnej cenie) bo dobrze wypadał cenowo, miał duży ekran (wejście płyty pod panelem, a USB na kablu - nie zajmowały miejsca z przodu), regulowany kolor podświetlenia i nie wyglądał jak wieża JVC z lat dziewięćdziesiątych.
A co do marki - byleby była przyzwoita i będzie ok. Nie wierzę, że normalny użytkownik zauważy różnicę w dźwięku pomiędzy clarionem a blaupunktem.
@piotreek88: przede wszystkim zastanów się, na czym Ci najbardziej zależy w codziennym użytkowaniu. nie na przykład bardzo brakowało przycisków 1-6 do wybrania zaprogramowaniej stacji radiowej (można było wybrać gdzieś w menu kilkoma krokami albo pilotem). Jak szukasz nowego to postaraj się nim pobawić w markecie -
czy często używane funkcje są na wierzchu,
czy Ci czegoś nie brakuje, czy wolisz regulację dźwięku na pokrętle, czy na przyciskach,
czy nie będzie Ci
@piotreek88: Bardzo dobry wybór, ja cale życie jezdzilem na alpinie ale gdy kupilem sobie pionieera deh 8400bt to od 3 lat nie zmieniam radia w aucie i nie zamierzam. Na chwile obecna to tylko alpine i pionieer robi radia po 'staremu'. Keenwood clarion i blaupunkt z punktu technicznego to juz sa chińczykami. Troche uogólniam ale generalnie porównują te wszystkie radia do 600zl to alpina i pionek brania sie jeszcze dzwiekiem