Wpis z mikrobloga

Jak Wam święta mijają? Bo mi całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Święta spędzam w tym roku z żoną, ale także i z teściową (level 68). Jak na razie, możecie mi tylko zazdrościć ( ͡ ͜ʖ ͡) Stół bardzo dobrze zastawiony, ale na szczęście się nie przejadłem. Jeżeli chodzi o dobór filmów, to oczywiście wszystko także zgodnie z planem - wszyscy zadowoleni. Na początek poszedł jeszcze w Wigilię Everest, wczoraj natomiast puściłem piratów z Karaibów (pierwsza część - a co... lubię ;)).... i

...Gwiezdne Wojny - Nową Nadzieję. Na początku żona i teściowa: "nie... nie lubimy takich"... ale wytargowałem, żeby dały filmowi szansę - 15 minut. Spodobało się :) Dzisiaj oglądaliśmy Imperium Kontratakuje, a jutro możecie się domyślić co będzie :)


Oprócz tego, był taki moment, w którym skończyły się nam pomysły na następne filmy... więc w ramach eksperymentu puściłem teściowej leptsplay z #gry #citiesskylines, od Rocka. Godzinę oglądała niczym wpatrzona w obrazek dopytując o różne szczegóły :) Na koniec powiedziała, że szkoda, że nie budował w górzystych terenach... to jej na szybko coś znalazłem i teraz dalej ogląda (pic related) :)

A Wy jak tam? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#oswiadczenie #tesciowacalkiemspoko #gwiezdnewojny
Pobierz noisy - Jak Wam święta mijają? Bo mi całkiem spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Święta spędzam w ty...
źródło: comment_nOkURJlYJPqRuU7P4JtpMweTa5DrNqPb.jpg
  • 9