Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki jest pomysł na nowe #rozdajo. ()
Polegałoby na tym, że:
1. Kupuję notes,
2. Zostawiam w nim po sobie ślad np. jakieś motto, rysunek
3. Tworzę wpis na mirko z #nibyrozdajo
4. Każdy kto zaplusuje wpis bierze udział w #nibyrozdajo.
5. Zwycięzcę losuję za pomocą Mirkorandom.
6. Do zwycięzcy #nibyrozdajo wysyłam notes,
7. Mirek/Mirabelka otrzymuje go, zostawia w nim swój ślad, robi kolejny wpis na mirko z #nibyrozdajo i wysyła go do następnej osoby.
W ten sposób notes wędruje od Mireczka do Mireczka i jest fajnie.

Kilka uwag:
1. Chciałabym żeby każdy wysyłał notes np. poleconym, żeby poczta nie zepsuła zabawy i go gdzieś nie zgubiła,
2. Robimy i wrzucamy zdjęcia strony poprzedniej osoby. W tym wypadku np. pierwsza osoba, która wygra #nibyrozdajo wstawia zdjęcie tego co ja zostawiłam, i tak dalej...
3. Oczywiście zielonki dupki cicho ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4. Oczywiście każdy kto jest zainteresowany taką zabawą niech plusuje ten wpis-łatwiej będzie Was zawołać kiedy zrobię już właściwe #nibyrozdajo.
5. Zabawę tagujemy #nibyrozdajo , #mirkonotes
6. Żeby całość nie trwała wieczność to baaardzo proszę o to żeby nie przetrzymywać notesu i wpisywać się jak najszybciej.
7. Fajnie by było gdyby każdy Mirek/Mirabelka podpisali się swoim nickiem na takiej kartce i napisali datę :)

Jeżeli macie jakieś swoje uwagi to piszcie, wszystko jest do przedyskutowania :)

Wołajcie ludzi, których tutaj znacie i myślicie, że byliby zainteresowani taką interaktywną zabawą :)

Wołam: @sillemo :)


#glupiewykopowezabawy #zabawa #mirkicosondzicie #pomysl #wmoimsercutylkomirko
  • 158
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Wchodze w to. <3 Tylko zeby sie kurde udało. Z Wykopocztą też na poczatku byly sceptyczne mysli, ze jak to jest mozliwe, by cos takiego wyszlo. A jednak. :D Trzeba sprobowac. Pomysl swietny. :3

Tylko to czeba wlasnie logistycznie obmyślec, zeby na pewno wypaliło. To co zaproponował @WuDwaKa:

Ja bym proponował zrobić jedno nibyrozdaj i za każdym razem losować z listy plusujących kolejną osobę. Bo jak każdy będzie robił
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Skoro i tak każdy ma robić zdjęcie kartki to może jednocześnie będą składane do PDF i wrzucane do podglądu na jakiś serwer? Np. jakieś issuu.com
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Wchodzę w to :D A poniżej pytania ode mnie:
1. Jak trafiłeś/aś na wykop.pl ?
2. Jak Ci się tutaj podoba ?
3. Historia, która przypadła Ci do gustu/wpadła do głowy bez możliwości zapomnienia.
4. Czy jest coś co chciałbyś/ałabyś zmienić na wykopie?
5. Zainteresowania, pasje, hobby (mile widziane ilustracje, nawet wklejone i wydrukowane)
Ode mnie tyle a na sam koniec dodałabym możliwość pozdrowień czy napisania jakiegoś wierszyka w zależności
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Pamiętam że kiedyś na forach tematycznych byłą taka zabawa z aparatem jednorazowym, tym takim magicznym na kliszę. Każdy robił jedno zdjęcia i odsyłał dalej. Albumy z zdjęciami miały potem trafić do sieci jak już aparat wrócił do organizatora/osoby numer jeden. Jeśli dobrze pamiętam to nigdy do tego nie doszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Kisieliusz: Dlatego nie rozumiem Mirka, który dzisiaj wymyślił, że chce jakiegoś Kodaka chyba wysyłać żeby ludzie robili zdjęcia.. przecież to nie ma prawa się udać ;-)
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Co do krótkich odpowiedzi ciężko, bo ja ogólnie to dużo piszę i gadam :D Niech no ja pomyślę. A może by tak:
1. Mirki i Mirabelki z którymi chętnie byś się spotkał/ała.
2. Jak sobie wyobrażasz spotkanie Mirków.
3. Jakiego bita (muzykę) byś zapuścił/a na wykopkowe party.
4. Co wrzuciłbyś/aś na stół do przekąszenia.
Na tą chwilę wpadłam tylko na takie pytania. Może dlatego, że fajnie by było dowiedzieć się
  • Odpowiedz