Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki jest pomysł na nowe #rozdajo. ()
Polegałoby na tym, że:
1. Kupuję notes,
2. Zostawiam w nim po sobie ślad np. jakieś motto, rysunek
3. Tworzę wpis na mirko z #nibyrozdajo
4. Każdy kto zaplusuje wpis bierze udział w #nibyrozdajo.
5. Zwycięzcę losuję za pomocą Mirkorandom.
6. Do zwycięzcy #nibyrozdajo wysyłam notes,
7. Mirek/Mirabelka otrzymuje go, zostawia w nim swój ślad, robi kolejny wpis na mirko z #nibyrozdajo i wysyła go do następnej osoby.
W ten sposób notes wędruje od Mireczka do Mireczka i jest fajnie.

Kilka uwag:
1. Chciałabym żeby każdy wysyłał notes np. poleconym, żeby poczta nie zepsuła zabawy i go gdzieś nie zgubiła,
2. Robimy i wrzucamy zdjęcia strony poprzedniej osoby. W tym wypadku np. pierwsza osoba, która wygra #nibyrozdajo wstawia zdjęcie tego co ja zostawiłam, i tak dalej...
3. Oczywiście zielonki dupki cicho ( ͡° ʖ̯ ͡°)
4. Oczywiście każdy kto jest zainteresowany taką zabawą niech plusuje ten wpis-łatwiej będzie Was zawołać kiedy zrobię już właściwe #nibyrozdajo.
5. Zabawę tagujemy #nibyrozdajo , #mirkonotes
6. Żeby całość nie trwała wieczność to baaardzo proszę o to żeby nie przetrzymywać notesu i wpisywać się jak najszybciej.
7. Fajnie by było gdyby każdy Mirek/Mirabelka podpisali się swoim nickiem na takiej kartce i napisali datę :)

Jeżeli macie jakieś swoje uwagi to piszcie, wszystko jest do przedyskutowania :)

Wołajcie ludzi, których tutaj znacie i myślicie, że byliby zainteresowani taką interaktywną zabawą :)

Wołam: @sillemo :)


#glupiewykopowezabawy #zabawa #mirkicosondzicie #pomysl #wmoimsercutylkomirko
  • 158
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Jaka byla wg Ciebie najwieksza afera na mirko? Ktorego mirka najchetniej czytasz wpisy? Co jest Twoja pasja? Co Twoim zdaniem robisz najlepiej? Jakie tagi najczesciej obserwujesz? Kogo jest wiecej neuropy czy 4konserwy? Twoja ulubiona pasta
  • Odpowiedz
@Yankumiii: rozumiem, że na koniec roku notes wraca do Ciebie, a czy może jedna osoba zostać wylosowana dwa razy? czy są jakieś kryteria co do zapisanej treści w notesie? czy może być jakiś ładny obrazek? :D
  • Odpowiedz
@sillemo: chciałabym żeby na koniec zabawy wrócił do mnie no ale zobaczymy jak to będzie. Nie, lepiej dać innym szanse niż żeby np były 3 wpisy tej samej osoby. Nie ma kryteriów. Może :)
  • Odpowiedz
@Yankumiii: Opcja spoko, ale
1. Podejrzewam, że 3-4 osoba spieprzy biznes :c
2. Co miałabym np. taka ja tam po sobie zostawić? No bo spoko, ktoś umie coś rysować, to narysuje. A tak poza tym..?
Miałam kiedyś podobny pomysł odnośnie ciągłej wykopoczty - np. osoba nr jeden wysyła do wylosowanego mirka jakiś drobiazg związany ze sobą/miejscem zamieszkania/pracą/zainteresowaniami, osoba nr 2 bierze sobie ten drobiazg, losuje osobę nr 3 i wysyła jej
  • Odpowiedz
  • 0
@parasolki: sama nie umiem rysować dlatego opcja z pytaniami jest spoko, każdy będzie mógł odpowiedzieć, napisać coś dodatkowo np motto czy coś i jakoś będzie się kręcić ;-)
  • Odpowiedz